Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником про Палестину

[9 Червня 2024 19:42]
Сатира з часником
  
[4 Червня 2024 18:55]
Сатира з часником
  
[16 Травня 2024 23:36]
Підбірка карикатур про те як студенти елітних американських коледжів ХАМАС захищали і США ненавиділи
… читати повністю

  
[14 Травня 2024 12:54]
Сатира з часником
  
[12 Травня 2024 17:37]
Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[8 Травня 2024 07:52]

"Палестинський народ", сфабрикований майстрами радянської дезінформації в 1964 році, коли була створена Організація Визволення Палестини (ООП), за задумом його авторів, мав на увазі арабів, що живуть на території Палестини.
Кадебешний проект "Палестина" створений СРСР у спадок дістався сучасній Росії, котра підтримує це нацистське утворення для відволікання уваги від війни з Україною.   

Сатира з часником
  
[2 Травня 2024 16:14]

У зв'язку з загостренням ситуації навколо Ізраілю, президент США Джо Байден мусить балансувати, між радикально лівою про-ісламською частиною електорату демократичної партії котра висловлює рішучу підтримку терористам ХАМАСу з Іраном та частиною партії котра підтримує Ізраіль.

Нагадаємо що різношерстна радикально ліва частина демпартії котра включає в себе соціалістів, марксистів, необільшовиків та ісламістів - волає знищення усієї західної цивілізації. Соціалісти хочуть побудувати прогресивний соціалізм, дехто навіть хоче комунізму, а ісламісти всесвітній джихад та примусити жити всіх за законами шаріату. Спільна мета - знищити те що є на заході зараз, і в цьому вони однодумці з москалями
Україну вони розглядають як частину західної цивілізації і як мінімум їм насрати з високого дуба на війну в Україні, а як максиму вважають що нехай вона, населена білими ненависними людьми, зникне разом з заходом.

Сатира з часником
  
[8 Квітня 2024 08:28]
Бідолашний президент Джо Байден потрапив у таку халепу, що всім прибічникам цього політика навіть у страшному сні не наснитися!
… читати повністю

Сатира з часником
  
[26 Березня 2024 20:14]

Адміністрація президента Джо Байдена вимагає від Ізраїлю припинити війну проти терористів в Газі, в зв'язку з тим що радикально ліва частина електорату Демократичної партії на боці мешканців Гази і може створити проблеми Байдену під час його перевиборів, якщо він не задовольнить вимоги лівих радикалів.
Мешканці Гази відповідно - переважною більшістю підтримують ХАМАС.
На додачу, радикально ліва адміністрація Джо Байдена терпіти не може консервативну адміністрацію Нетаньяху

Сатира з часником
  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"