Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником про США

[18 Червня 2024 16:27]

Адміністрація Байдена своєю економічною політикою завдає найбільшої шкоди середньому классу та звичайним робітникам

Сатира з часником
  
[16 Червня 2024 16:03]

За повідомленнями ЗМІ російський підводний човен котрий прямував на Кубу проплив біля узбережжя Флориди.

Сатира з часником
  
[15 Червня 2024 21:44]

Згідно з федеральними джерелами, вісім громадян Таджикистану, пов’язаних з ІДІЛ, були заарештовані в трьох великих містах імміграційною та митною службою США (ICE) спільно з Об’єднаною оперативною групою з боротьби з тероризмом Федерального бюро розслідувань (ФБР).
Усі вісім підозрюваних незаконно перетнули південний кордон США

Відкриті кордони Байдена приносять свої плоди. Хтозна, скільки ще терористів з 16 мільйонів котрих напустив до країни Джо.

Сатира з часником
  
[12 Червня 2024 17:11]

В Демократичній партії США є багато незадоволених Джо Байденом і хотіли б замінити його на іншого кандидата.
Це може статися на з'їзді партії у серпні, при тому що вибори у листопаді.
Сам Джо наразі не збирається полишати виборчі перегони

Сатира з часником
  
[9 Червня 2024 20:04]

Позаминулого тижня відбувся з'їзд партії лібертаріанців США у Вашингтоні, котрі висували свого кандидата у президенти.

Це такі собі інтелектуальні напів-анархісти, котрі хочуть максимально урізати повноваження буд якої влади і стабільно мають десь 3% відсотки голосів на кожних виборах...

На їх з'їзді виступав Дональд Трамп де і отримав "на горіхи" від аудиторії за свої минулі гріхи під час КОВІДУ.
Пригадали йому і введення безглуздих локдаунів та обмежень, і астрономічні витрати на фармацевтичні компанії, котрі створили вакцини, що кепсько працюють і збільшення державного боргу, тощо.
Коли після Трампа прийшов до влади Байден - от тоді і розпочався справжній медичний фашизм, але Байден не ризикнув завітати на цей з'їзд і думку лібертаріанців про Байдена у вигляді гнилих помідорів ми не побачили.
Висування від лібертаріанців Трамп не очкував, так як можна висунутися тільки від однієї партії, а от на голоси розраховує...

Інша справа з  Робертом Френсісом Кеннеді-молодшим, котрий також завітав на це збіговисько. 
На відміну від лібертаріанців, котрі мають гарантоване представництво у кожному штаті, Роберт має прикласти багато зусиль, щоб зібрати підписи у кожному штаті на підтримку свого кандидатства у президенти. Якби лібертаріанці висунули його своїм кандидатом то він би дуже легко вирішив свою проблему з реєстрацією, але ...

Хоч і класичний, але доволі лівий демократ Роберт Кеннеді з тріском провалився на голосуванні при висуванні кандидатів від лібертаріанців.
Як то кажуть пролетів Кенеді як фанера над Вашингтоном і врешті решт висунутим кандидатом став широко відомий у вузькому колі якісь справжній лібертаріанець.

Сатира з часником
  
[6 Червня 2024 17:10]
У зв'язку з тим що, питання відкритого південного кордону США є одним з найболючіших для виборців, то врешті решт президент Байден, котрий у перший же день свого президенства і створив цю проблему відкривши кордон, зробив видимість що він щось робить для вирішення проблеми
… читати повністю

  
[4 Червня 2024 20:27]

Окружний прокурор Манхеттену Елвін Брегг, обраний на посаду при підтримці фондів Сороса, 4 січня 2022 року, після трьох днів перебування на посаді, оголосив, що його відомство більше не переслідуватиме злочини низького рівня, такі як ухилення від оплати проїзду, опір арешту, проституція та провини, пов'язані з канабісом, якщо вони не супроводжуються звинуваченням у кримінальному злочині. Він також вирішив добиватися м'яких вироків у крадіжках зі зломом та пограбуваннями магазинів, коли злочинець «демонструє небезпечний інструмент, але не створює реальної загрози фізичної шкоди».
На практиці це вилилося в те що злочинців максимально не переслідують, а мешканців міста котрі роблять опір злочинцям переслідують за законом.
Одна з резонансних справ:

7 липня 2022 року продавець цілодобового винного магазину Хосе Альба зазнав нападу з боку чорношкірого покупця у суперечці через пакет картопляних чипсів. Альба спробував розрядити обстановку, але після того, як його притиснули до стіни, захищаючись ножем, смертельно поранив нападника. Брегг висунув Альбі звинувачення у вбивстві другого ступеня і запросив заставу у розмірі 500 000 доларів; суддя призначив його на суму 250 000 доларів. Дівчина вбитого нападника завдала Альбі удару своїм ножем, після спроби звернути ніж Альби назад на нього. Брегг відмовився пред'явити їй обвинувачення. Після сильної негативної реакції Брегг зрештою вирішив зняти звинувачення з Альби, зазначивши, що «справа про вбивство проти Альби не може бути доведена в суді поза розумними сумнівами.

Ця справа мала щасливий кінець тому, що всі події були записані на відео і потрапили до інтернету та отримала відповідну реакцію громадськості.
Що ж нам це все нагадує? А, точно, совок, коли самозахист карався максимально суворо.

Ось такі дії прокурора привели до того, що злочинці ще більше знахабніли і як результат: значного збільшення злочинів у місті Нью Йорк.

І ось цей прокурор і є автором судилища над Трампом по справі шантажистки Стормі Деніелс.

Вирок винесений на цьому судилищі відкрив скриньку Пандори, знищивши, правило котре існувало до цього сторіччями - не переслідувати кримінально бувши президентів через політичні мотиви.

Елвін Брегг не є унікальним прокурором такого прогресивного типу.
Прокурори  в США здебільшого обираються на виборах і є вже низка обраних продемократичних, при підтримці фондів Сороса (він чомусь саме на цьому спеціалізується), прокурорів котрі діють за тією ж ідеологією - максимально м'яко до класово близьких злочинців при цьому діють максимально політизовано на боці демократичної партії.

Сатира з часником
  
[4 Червня 2024 18:36]

США під владою лівої, "прогресивної", марксистської адміністрації...

Сатира з часником
  
[22 Травня 2024 21:59]
Сатира з часником
  
[7 Травня 2024 18:49]
Сатира з часником
  
[5 Травня 2024 22:53]

За допомогою судів проти Трампа демократична партія займається політичним переслідуванням та втручанням у вибори

Сатира з часником
  
[5 Травня 2024 22:14]
Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[5 Травня 2024 08:31]
Сатира з часником
  
[2 Травня 2024 15:40]

Багато, не лівих, експертів і та адовкатів засуджують судилище влаштоване проти Трампа.
Відомий адвокат та професор Гарварду Алан Дершовіц, не дивлячись на те що він прихильник демократичної партії, притримується тієї думки, що суди проти Трампа безпідставні і являють собою політичним переслідуванням та втручанням у вибори

Сатира з часником
  
[1 Травня 2024 20:32]

Прийшовши до влади у 2021 році президент Джо Байден, відомий ще як  Big Guy 10%* насрав де тільки зміг.
Перший хто отримав велику шкоду від дідуся Джо - економіка США.

  • З першого дня свого президенства заборонив видобуток нафти та газу на федеральних землях, що спричинило різке зростання цін на пальне та енергоносії в США та у світі. Цього року на додачу ще й заборонив продавати скраплений газ до Європи. Звісно Росія та Іран у захваті від таких дій - вони отримують величезні надприбутки від такої політики. Росія завдяки Байдену отримує великі гроша на війну з Україною, а Іран на спонсорство терористів та виробництво зброї і розвинення програми ядерної зброї.
  • Необґрунтовано довго тримав ковідні обмеження що сповільнило відновлення економіки
  • Увімкнув друкарський верстат долара що привело до нечуваної для Америки інфляції, котра досягала до 9%  на місяць та продовжує залишатися на високому рівні ( минулі десятиліття інфляція трималася у середньому на рівні 2%)

Все це призводить до небувалого збільшення вартості життя для населення Америки.
Адміністрація Байдена зганьбившись по повній з такою економічно політикою, тим не менш вирішила діяти від протилежного.
Вони зробили вигляд що це не "баг",  а "фіча", пишаються своєю "прогресивною економічною політикою", ба більше назвали її Байденомікою намагаючись увести в оману населення історичним аналогом з Рейгономікою, коли президент Рейган провів вдалі економічні реформи котрі отримали відповідну назву.

---------
*10% - це натяк на те що згідно до переписки сина Джо, Хантера, татусь Джо фігурував там як Big guy  та вимагав на свою користь 10% відсотків з оборуток сина

Сатира з часником
  
[23 Квітня 2024 21:48]
Про підкуп виборців різними кандидатами
… читати повністю

Сатира з часником
  
[23 Квітня 2024 20:42]
Сатира з часником
  
[19 Квітня 2024 21:11]

Спікер нижньої палати конгресу США Майкл Джонсон щиро намагається допомогти Україні та Ізраілю  прийнявши закон про безпекову підтримку.

Президент Байден та демократи, котрі контролюють сенат, згодні підписати тільки той пакетний закон, котрий має усі їх забаганки разом $10 мільярдами на підтримку "біженців та постраждалих мешканців сектору Газа", то б то терористів ХАМАC, тому що у секторі Газа тільки одна влада котра все контролює та отримає всі гроші і це буде ХАМАC.
Підтримка терористів ХАМАC потрібна демократам, для того щоб не втратити підтримку радикально лівої частини свого елеторату на цьогорічних виборах. 

Республіканська партія не згодна фінансувати терористів ХАМАC

Радикально права частина Республіканської партії не згодна виділяти гроші  Україні доти доки не закриють південний кордон США та погрожують зняти спікера за зраду. 

Велика частина республіканців вважають що поточний пакетний закон має замало зброї на підтримку та істотно не допоможе у війні з Росією.

   

Сатира з часником
  
[5 Квітня 2024 14:40]

Президент США Байден з моменту вступу на свою посаду відкрив південні кордони країни для безперешкодного проникненя нелегальних іммігрантів.

Сатира з часником
  
[26 Березня 2024 20:14]

Адміністрація президента Джо Байдена вимагає від Ізраїлю припинити війну проти терористів в Газі, в зв'язку з тим що радикально ліва частина електорату Демократичної партії на боці мешканців Гази і може створити проблеми Байдену під час його перевиборів, якщо він не задовольнить вимоги лівих радикалів.
Мешканці Гази відповідно - переважною більшістю підтримують ХАМАС.
На додачу, радикально ліва адміністрація Джо Байдена терпіти не може консервативну адміністрацію Нетаньяху

Сатира з часником
  
[24 Березня 2024 00:54]

Джо Байден знишує США

Сатира з часником
  
[2 Березня 2024 23:44]

Байден, з першого дня свого президентства, припинив будівництво стіни, відмінив всі укази президента Трампа стосовно безпеки кордону США та видав свої укази котрі надали можливість безкарно перетинати кордон з Мексикою мільйонам людей нелегально та залишатися у США - створивши цім безпрецедентну гуманітарну кризу у прикордонних штатах

Сатира з часником
  
[2 Березня 2024 22:35]
Сатира з часником
  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"