Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Підтримка сайту Перець

Шановний відвідувач сайту "Перець " - порталу українського гумору та сатири!

Наш сайт існує завдяки підтримці небайдужих до українського гумору та сатири людей.
Все що ви можете прочитати на сайті перцю, будь то публікації актуальної сатири чи раритетні матеріали - створено та зібрано завдяки зусиллям авторів сайту, при фінансовій підтримці меценатів та патронів.

Підтримати існування сайту, збільшити кількість авторів, карикатур, публікацій в та продовжити розбудову архіву у ваших силах шановний відвідувач сайту!

Якщо вам дійсно подобається те, що роблять автори сайту, якщо вам подобається те, що існує та продовжується розбудова архіву (архів це викуп дуже недешевих раритетів, кропітка робота по обробці старих журналів та книжок, багато місця та постійні витрати на хостинг) - то будь ласка підтримайте наш сайт ;-).

Як можна допомогти сайту www.perets.org.ua:
 • Стати патроном сайту "Перець - гумор і сатира" на всесвітньо відомій інтернет-платформі фінансової підтримки творчих проектів patreon.com перейшовши за посиланням https://www.patreon.com/perets. (Мінімальний патрон це вартість однієї буханки хлібу чи однієї чашки кави один раз на місяць)
  Кожен хто приєднався до патронів Перцю, надає дуже велику матеріальну та моральну підтримку проекту.
  .
 • Розповісти друзям, знайомим та родичам про сайт "Перець - гумор і сатира", поділитися у соціальних мережах, на форумах та сайтах посиланнями на www.perets.org.ua
 • Закликати друзів, знайомих та родичів стати нашими патронами на сторінці https://www.patreon.com/perets
 • Бути активним на сайті www.perets.org.ua. Кожній сторінці кожного випуску можна поставити свою оцінку (сподобалося чи ні).
  Для авторів сайту дуже важливо знати які матеріали сучасного та минулого вам більше всього подобаються.
  Ставте вашим улюбленим сторінкам лайки ( а тим, що не сподобалися дизлайки)!
Нагадуємо що всі патрони нашого проекту отримують у подарунок доступ до ексклюзивних сторінок сайту.

Щоб отримати доступ до ексклюзивних сторінок сайту треба стати нашим патроном на https://www.patreon.com/perets та зареєструватися у нас на сайті

Увага: Важливо при реєстрації на сайті використовувати той же самий email який ви використовували на patreon.com при підтримці нашого проекту.

Після того як ви станете нашим патроном, ваш акаунт на сайті, на протязі 72 годин після того як буде зроблено перший внесок, синхронізується з вашим патроном та автоматично змінить статус вашого акаунту на "Патрон" і таким чином ви отримаєте доступ до ексклюзивних сторінок журналу Copyright © 1922-2024 "Перець"