Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Перчани і світ гумору

[6 Серпня 2022 09:54]
 
Шановні підписники, читачі часопису "ПЕРЕЦЬ" у ФБ, редакція журналу отримала каталог організації щорічного огліду-конкурсу карикатури світової преси " WORLD PRESS CARTOON" -2022 у Португалії. У каталозі журнал "ПЕРЕЦЬ" представлений 6-ма публікаціями 4-х авторів. Зокрема:Чмирьова, Смаля - по 2, Семендяєва та Сторожука по 1. Найближчий до "ПЕРЦЯ" за кількістю публікацій представлений COURREIR INTERNATIONAL (Франція) - 5-ть публікаціій. Найбільше представництво у Нідерландів - Cartoon Movemtn- 62 карикатури.
Загалом у форумі взяли участь 8 карикатуристів з України, 6 з них публікуються у "ПЕРЦІ". Українські карикатуристи представляли на форуміі: О.Гуцол - "15 суток"(Бєларусь"),О.Дубовський "БЕСЕДЕР" (Росія), В.Казанєвський- COURREIR INTERNATIONA (Франція).
Вашій увазі представляю роботи з каталогу карикатуристів "ПЕРЕЦЯ". https://www.perets.org.ua/
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬО 
 
Перчани і світ гумору
  
[7 Червня 2022 20:59]
Коротке відео зі щорічної виставки карикатури світової преси "World press cartoon" 2022 у Галдасі Португалія, у якій взяли участь карикатуристи з України, зокрема "Перця". https://www.youtube.com/watch?v=jGtwZ0EdeMI&t=9s
Перчани і світ гумору
  
Подобається "Перець"?
[9 Жовтня 2021 21:23]

Шановні друзі,колеги, читачі! Приємна звістка надійшла з Португалії . За результатами огляду світової карикатури преси за 2020 рік ціла низка робіт українських карикатуристів потрапила до каталогу. Зокрема, карикатуристів, які активно публікуються на сторінках часопису "ПЕРЕЦЬ". Роботи можна переглянути нижче. Роботи решти карикатуристів України, які увійшли до каталогу, будуть представлені на сторінках "Перця" згодом.

Перчани і світ гумору
  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"