Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Оголошення

[27 Квітня 2021 13:24]
Шановна громадо! Від завтра ви зможете читати та переглядати наступне 7 число часопису "ПЕРЕЦЬ ..." на одноіменному сайті.Даю посилання для тих, хто забув або не має.https://www.perets.org.ua/ І не забувайте підтримувати "ПЕРЕЦЬ" матеріально донатами через "ПАТРЕОН". .Посилання на анонсі. Цей номер "ПЕРЦЯ" повністю присвячений черговому "побєдобєсію" Руського міра.
Увага! У другому півріччі ми дещо змінимо порядок перегляду свіжих номерів часопису. У повному обсязі їх зможуть переглядати читачі, які підписалися на розсилку або підтримали його матеріально.Для решти читачів журнал буде доступний у повному обсязі лише після закінчення чергового кварталу року. Приємного перегляду та читання.
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬОВ
 
Оголошення
  
[15 Квітня 2021 08:21]
Олегові ЧОРНОГУЗУ- патріарху української сатиричної літератури, авторові "Аристократа з Вапнярки", батькові Евграфа Сідалковського сьогодні виповнилося 85 років. Громада Веселої республіки Перець, читачі інтернет часопису "ПЕРЕЦЬ Весела республіка" вітаємо Олега Федоровича з ювілеєм. Бажаємо ювіляру міцного здоров'я, творчої наснаги на створення нових літературних шедеврів та многая, многая літа. Обіймаємо, тиснемо талановиту руку.
Головний редактор інтернет часопису
"Перець … Показати більше...
Оголошення
  
[12 Квітня 2021 11:00]
Товариство художників-карикатуристів вітає зі славним 75-річчям Володимира Солонька — відомого українського карикатуриста, учасника і лауреата багатьох вітчизняних і зарубіжних виставок карикатури, колишнього художнього редактора журналу «Перець», автора неперевершених шаржів на багатьох відомих особистостей. Щиро бажаємо козацького здоров'я і подальших творчих перемог! Многії літа!
Голова ТХК Олексій Кохан
Оголошення
  
[12 Квітня 2021 10:56]
Громада Веселої республіки ПЕРЕЦЬ вітає Володимира Івановича СОЛОНЬКА -карикатуриста часопису "ПЕРЕЦЬ ВР" з ювілеєм та щойно отриманою нагородою за видатні досягнення на ниві сатиричної графіки та продукування анекдотів. Всім гуртом бажаємо всенародному художнику - карикатуристу Володимиру СОЛОНЬКУ міцного здоров'я,щастя,удачі та творчого натхнення перчити казнокрадів, владних чиновників, зрадників України, колаборантів, дарувати шанувальникам українського гумору веселі карикатури та анекдоти, дружні та не дуже шаржі,до яких ювіляр дуже охочий створювати
Від імені Громади
Головний редактор "ПЕРЕЦЬ ВР"
Валерій ЧМИРЬОВ
Оголошення
  
[4 Квітня 2021 12:26]
Партіарх сатиричного цеху часопису «ПЕРЕЦЬ» письменник Олег Чорногуз здобув Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя «Тріумф». Громада Веселої республіки Перець, шанувальники творчості українського сатирика вітають Олега Федоровича з черговим досягненням та бажають йому міцного здоров’я, творчої наснаги та довголіття.
«Міжнародна літературна премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» – заснована у 1998 році Чернігівським медіа-клубом за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій.
Оголошення
  
[1 Квітня 2021 12:51]
Шановні друзі, колеги, читачі та щирі шанувальники "ПЕРЦЯ"! Вітаю Вас з Днем сміху, з 99-ю річницею часопису "Перець"! Хай щирий сміх єднає всіх нас. Бажаю всім нам міцного здоров'я, щастя та творчої наснаги.
Ущильнимо наші творчі ряди у боротьбі за вільну та незалежну Україну. Перчимо всіх і кожного, хто на це заслуговує. До роботи! "Перець" завжди з народом і чекає на Ваші нові гострі та дотепні сатиричні твори.Будьмо!
 
 
З повагою
Головний редактор Валерій ЧМИРЬОВ
  
[29 Березня 2021 19:38]
Шановна громадо! День Сміху наближається. Творчий колектив підготував для читачів спеціальний першоквітневий номер часопису "ПЕРЕЦЬ". Його буде розміщено на сайті "ПЕРЕЦЬ" о 00.01 хвилина саме 1-го квітня. Отож, гостинно просимо Вас заходити на сайт "ПЕРЦЯ" переглядати свіженькі карикатури, шаржі, читати пародії, заМильовкі, іронічні вірші тощо. Набиратися сміхової енергії за для найшвидшого подолання чорних смуг сьогодення. У № 5 часопису тільки гумор і нічого більше.
Нагадую, сайт "ПЕРЦЯ" тут: https://www.perets.org.ua/
Патреон для матеріальної підтримки часопису тут:
Увага! На сайті "ПЕРЦЯ" вже можна підписатися на щонедільну розсилку матеріалів, які будуть публікуватися, зокрема чергових номерів.
Оголошення
  
[1 Березня 2021 09:01]
Дякую колеги за співпрацю! Не зволікайте зі своїми новими шедеврами, за якими скучив "ПЕРЕЦЬ" та його читачі. У мене є тверде переконання, що читачі відгутнуться на заклик підтримати часопис матеріально.
Якщо моя надія справдиться, і каса "ПЕРЦЯ" наповниться, то ми зможемо вийти на самоокупніть сайту "ПЕРЕЦЬ"та виплачувати гонорари.
… читати повністю

  

Архів журналу "Перець" 1922 - 2021
Років в архіві: 83
Номерів: 1529

ПЕРЕЙТИ ДО АРХІВУ

 Copyright © 1922-2021 "Перець"