Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Оголошення

[16 Грудня 2023 14:04]
Оголошення
  
[1 Червня 2023 20:05]
Підтримати "Перець" ставши патроном https://www.patreon.com/perets
 
ПАТРЕОН ЖУРНАЛУ ПЕРЕЦЬ
  
[15 Січня 2023 16:18]
ПАМ'ЯТАЄМО!
Сьогодні виповнилося 10 років від дня смерті українського художника-карикатуриста Юрія Артемовича КОСОБУКІНА - неперевершеного автора багаточисельних смішних, романтичних , у той же час правдивих малюнків, які гідно представляли Україну на майже на всіх міжнародних конкурсах. Важко знайти видання в Україні, яке б не публікувало його роботи. Малюнки Кособукіна завжди були бажаними на шпальтах тепер вже сторічного часопису "ПЕРЕЦЬ". Кособукін по праву увійшов в еліту видатних карикатуристів світу!
Оголошення
  
[20 Грудня 2022 21:20]
Оголошення
  
[28 Квітня 2022 19:45]
Оголошення
  
[1 Квітня 2022 18:06]
З Днем народження, з першим СТОРІЧЧЯМ тебе -"ПЕРЧЕ". Щасливого тобі майбутнього та творчого натхнення щиро бажаємо. Перчи і надалі всіх та кожного, хто на це заслуговує! Хай щирий сміх єднає всіх!
З Днем сміху колеги ПЕРЧАНИ, шанувальники української сатири та гумору, читачі! Здоров'я Вам, успіху та творчого натхнення. Разом переможемо! Слава Україні, Героям слава! Читайте "ПЕРЕЦЬ" за останні 100 років на сайті часопису https://www.perets.org.ua/
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬОВ
Редактор сайту "Журнал Перець"
Максим ПОПІЛЬ
Оголошення
  
[6 Листопад 2021 08:33]

Флешмоб "Дядя Вова мы с тобой" підхопив Олександр КОНОВАЛЕНКО

Оголошення
  
[30 Жовтня 2021 16:12]
Журнал "ПЕРЕЦЬ" розпочинає флешмоб на слова пісні Вячеслава АНТОНОВА "Дядя Вова мы с тобой". Просимо підхопити ініціативу та максимально розповсюдити її в соціальних мережах. Найбільш вдалі малюнки, пародії на пісню, коментарі будуть опубліковані в журналі у спеціальній добірці.
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬОВ
Оголошення
  
[8 Серпня 2021 12:08]
Оголошення
  
[4 Липня 2021 21:45]
Шановні читачі журналу "Перець"!
 
Адміністрація сайту www.perets.org.ua, упродовж декількох останніх тижнів отримує звернення користувачів щодо припинення публікації в архіві раритетних випусків журналу "Перець".
 
На жаль це правда. Ми опублікували всі наявні у нас архівні номери журналу "Перець". Значна частина таких номерів поки що нам недоступна.
Ми знаємо про наявність декількох номерів які ми намагаємося отримати від їх власників, але для цього ми маємо їх викупити.
На жаль, у адміністрації сайту немає такої фінансової можливості.
 
Всі попередні раритетні номери, опубліковані на сайті www.perets.org.ua, були нами отриманні завдячуючи меценатам, які викупили їх для нас.
От і виходить,що лише читачі журналу- шанувальники української сатири та гумору єдині зможуть допомогти наповнити архів "ПЕРЦЯ" та зберегти його для прийдешніх поколінь.
Щоб викупити раритетні номери та відновити публікацію хоча б одного раритетного номера на тиждень, нам необхідна допомога 52 патронів на місяць.
Щоб вийти на попередній рівень публікацій - 2 номери на тиждень, необхідно відповідно вдвічі більше патронів.
Кількість патронів може бути меншою, якщо це будуть не мінімальні патрони.
Нагадуємо що один мінімальний патрон становить 28 грн. на місяць, що дорівнює вартості одного хлібного батона, чи горнятка кави у вуличному генделику..
 
Отож, подальша доля архіву в Ваших руках!
 
Підтримайте будь ласка відновлення архіву за допомогою https://www.patreon.com/perets
Розкажіть своїм друзям, знайомим та родичам, закличте їх підтримати цей проект.
Архів журналу перець, це по суті віртуальний музей української сатири та гумору за ХХ сторіччя і тільки ви можете допомогти його відбудувати.
Також хотілося б звернути вашу увагу на наступне. Якщо Ви маєте бажання і можливість підтримати архів поза «ПАТРЕОНУ», або надіслати нам відсутні в архіві номери безкоштовно, зв'яжіться з адміністрацією, використовуючи форму зворотнього зв’язку через https://www.perets.org.ua/Контакт/
У відповідь ми повідомимо Вам деталі, яким чином можна буде нам надіслати «Перці» чи фінансову допомогу.
Громада шанувальників «Перця» буде завжди вдячна вам. На знак подяки за доброчинність, на останній сторінці наданого Вами до архіву номера буде зазначено Ваше ім’я та прізвище.
 
Ми також хочемо висловити окрему подяку тим читачам хто вже став патронами журналу Перець!
Ваша підтримка дуже важлива для подальшого існування та розвитку часопису!
 
Адміністрація сайту
Редакція часопису «ПЕРЕЦЬ Весела республіка»
 
Номери «ПЕРЦЯ» відсутні в архіві.
Весь 1927 рік
Весь 1929 рік (за винятком наявних №12 та №13)
1933 рік номери починаючи з №5
1943 рік №1,3,4,5,6,9 ,10, 13,14,17,18,19
1944 рік
1945 рік №8,10
1994 рік №1,2,3,5,7,8,11,12,13,14,15,17,18,19,20,21,22 (невідомо скількі було дайджестів, є на сайті дайджест №1)
1995 рік №4,5,9,14,16,17,20 ( даджести №2,4,5,6 якщо вони були)
1999 рік №4,7,10,11
  
[1 Липня 2021 14:12]
Шановна громадо! Вже від завтра на сайті https://www.perets.org.ua/ можна буде читати та переглядати черговий 12-й номер часопису "ПЕРЕЦЬ". Цього разу відкритими лише для патріонів будуть 3-и сторінки: №8-"Венігрет з перцем", №11- "Коти карикатуристів", №12- Комікс "Дика маршрутка". Безкоштовним підписникам ці сторінки будуть доступні через 3 місяці, решті відвідувачам сайту "Перець"- через півроку. Отож. ставайте патріонами, підтримайте "Перець" матеріально і отримуйте необмежений доступ до всіх сторінок часопису.
Прємного перегляду.
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬОВ
PS
Нагадую, що "ПЕРЕЦЬ" відкритий для всіх талановитих сатириків-поетів,прозаїків,карикатуристів. Умови спіпраці з часописом викладені у першому числі "ПЕРЦЯ" за 2021 рік на 2-й сторінці.
Оголошення
  
[26 Червня 2021 15:15]
Оголошення
  
Подобається "Перець"?
[25 Червня 2021 12:29]
Оголошення
  
[19 Червня 2021 11:47]

Анонс! Шановна громадо шанувальників "ПЕРЦЯ", не пізніше понеділка на сайті "Перця" можна буде дивитись та читати №11 часопису. Сторінки №12 та 13 ( комікс-№12 та еротика в карикатурі-№13) будуть доступними лише для патреонів. Підписуйтесь на щонедільні повідомлення від сайту "ПЕРЕЦЬ" , вона безкоштовна, та ставайте патреонами для матеріальної підтримки авторів часопису. Для патреонів доступ до всіх матеріалів сайту необмежений.

Оголошення
  
[24 Травня 2021 09:27]
Про оцінювання сторінок "ПЕРЦЯ"
… читати повністю

Оголошення
  
[23 Травня 2021 08:47]
Про вхід на сайт "ПЕРЦЯ"
… читати повністю

Оголошення
  
[27 Квітня 2021 13:24]
Шановна громадо! Від завтра ви зможете читати та переглядати наступне 7 число часопису "ПЕРЕЦЬ ..." на одноіменному сайті.Даю посилання для тих, хто забув або не має.https://www.perets.org.ua/ І не забувайте підтримувати "ПЕРЕЦЬ" матеріально донатами через "ПАТРЕОН". .Посилання на анонсі. Цей номер "ПЕРЦЯ" повністю присвячений черговому "побєдобєсію" Руського міра.
Увага! У другому півріччі ми дещо змінимо порядок перегляду свіжих номерів часопису. У повному обсязі їх зможуть переглядати читачі, які підписалися на розсилку або підтримали його матеріально.Для решти читачів журнал буде доступний у повному обсязі лише після закінчення чергового кварталу року. Приємного перегляду та читання.
Головний редактор
Валерій ЧМИРЬОВ
 
Оголошення
  
[15 Квітня 2021 08:21]
Олегові ЧОРНОГУЗУ- патріарху української сатиричної літератури, авторові "Аристократа з Вапнярки", батькові Евграфа Сідалковського сьогодні виповнилося 85 років. Громада Веселої республіки Перець, читачі інтернет часопису "ПЕРЕЦЬ Весела республіка" вітаємо Олега Федоровича з ювілеєм. Бажаємо ювіляру міцного здоров'я, творчої наснаги на створення нових літературних шедеврів та многая, многая літа. Обіймаємо, тиснемо талановиту руку.
Головний редактор інтернет часопису
"Перець … Показати більше...
Оголошення
  
[12 Квітня 2021 11:00]
Товариство художників-карикатуристів вітає зі славним 75-річчям Володимира Солонька — відомого українського карикатуриста, учасника і лауреата багатьох вітчизняних і зарубіжних виставок карикатури, колишнього художнього редактора журналу «Перець», автора неперевершених шаржів на багатьох відомих особистостей. Щиро бажаємо козацького здоров'я і подальших творчих перемог! Многії літа!
Голова ТХК Олексій Кохан
Оголошення
  
[12 Квітня 2021 10:56]
Громада Веселої республіки ПЕРЕЦЬ вітає Володимира Івановича СОЛОНЬКА -карикатуриста часопису "ПЕРЕЦЬ ВР" з ювілеєм та щойно отриманою нагородою за видатні досягнення на ниві сатиричної графіки та продукування анекдотів. Всім гуртом бажаємо всенародному художнику - карикатуристу Володимиру СОЛОНЬКУ міцного здоров'я,щастя,удачі та творчого натхнення перчити казнокрадів, владних чиновників, зрадників України, колаборантів, дарувати шанувальникам українського гумору веселі карикатури та анекдоти, дружні та не дуже шаржі,до яких ювіляр дуже охочий створювати
Від імені Громади
Головний редактор "ПЕРЕЦЬ ВР"
Валерій ЧМИРЬОВ
Оголошення
  
[4 Квітня 2021 12:26]
Партіарх сатиричного цеху часопису «ПЕРЕЦЬ» письменник Олег Чорногуз здобув Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя «Тріумф». Громада Веселої республіки Перець, шанувальники творчості українського сатирика вітають Олега Федоровича з черговим досягненням та бажають йому міцного здоров’я, творчої наснаги та довголіття.
«Міжнародна літературна премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» – заснована у 1998 році Чернігівським медіа-клубом за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій.
Оголошення
  
[1 Квітня 2021 12:51]
Шановні друзі, колеги, читачі та щирі шанувальники "ПЕРЦЯ"! Вітаю Вас з Днем сміху, з 99-ю річницею часопису "Перець"! Хай щирий сміх єднає всіх нас. Бажаю всім нам міцного здоров'я, щастя та творчої наснаги.
Ущильнимо наші творчі ряди у боротьбі за вільну та незалежну Україну. Перчимо всіх і кожного, хто на це заслуговує. До роботи! "Перець" завжди з народом і чекає на Ваші нові гострі та дотепні сатиричні твори.Будьмо!
 
 
З повагою
Головний редактор Валерій ЧМИРЬОВ
  
[29 Березня 2021 19:38]
Шановна громадо! День Сміху наближається. Творчий колектив підготував для читачів спеціальний першоквітневий номер часопису "ПЕРЕЦЬ". Його буде розміщено на сайті "ПЕРЕЦЬ" о 00.01 хвилина саме 1-го квітня. Отож, гостинно просимо Вас заходити на сайт "ПЕРЦЯ" переглядати свіженькі карикатури, шаржі, читати пародії, заМильовкі, іронічні вірші тощо. Набиратися сміхової енергії за для найшвидшого подолання чорних смуг сьогодення. У № 5 часопису тільки гумор і нічого більше.
Нагадую, сайт "ПЕРЦЯ" тут: https://www.perets.org.ua/
Патреон для матеріальної підтримки часопису тут:
Увага! На сайті "ПЕРЦЯ" вже можна підписатися на щонедільну розсилку матеріалів, які будуть публікуватися, зокрема чергових номерів.
Оголошення
  
[1 Березня 2021 09:01]
Дякую колеги за співпрацю! Не зволікайте зі своїми новими шедеврами, за якими скучив "ПЕРЕЦЬ" та його читачі. У мене є тверде переконання, що читачі відгутнуться на заклик підтримати часопис матеріально.
Якщо моя надія справдиться, і каса "ПЕРЦЯ" наповниться, то ми зможемо вийти на самоокупніть сайту "ПЕРЕЦЬ"та виплачувати гонорари.
… читати повністю

  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"