Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Оголошення 23 Травня 2021

[2021-05-23 08:47]
Шановна Громадо шанувальників української сатири та гумору! Сайт "ПЕРЕЦЬ" у своєму розвитку не стоїть на місці і робить все можливе для спрошення входу читачів на його сторінки.
Будь який користувач, у якого є акаунт у ФБ чи Гугл, вже отримав можливість дуже легко увійти на сайт без проходу процедури реєстрації.
Достатньо натиснути кнопку "Увійти за допомогою Facebook" чи "Увійти за допомогою Google" і користувачу буде надана така можливість.
Після того, як користувач увійде у ФБ/Гугл, або якщо користувач вже має логін на своєму комп'ютері чи смартфоні то ФБ чи Гугл запитають користувача щодо бажання увійти на "Перець" за допомогою ФБ/Гугл і, якщо користувач погодится, то вхід буде здійснено. Заходьте, читайте, розглядайте та оцінюйте матеріали часопису "лайками" або "дизлайками", за що ми будемо Вам дуже дячні. Окрема наша подяка тим читачам, які зголосилися стати нашими ПАТРОНАМИ і підтримує його матеріально. Зважте на те, що Ваші оцінки та уподобання допоможуть зробити український часопис гумору та сатири "ПЕРЕЦЬ" більш цікавим та гострішим .
Оголошення

 Copyright © 1922-2023 "Перець"