Міністерство чесноти Афганістану за минулий рік спалило близько 500 музичних інструментів.
Аквапарк у Техасі, що фінансується платниками податків, проводить день «лише для мусульман» зі суворим дрес-кодом
Epic Waters, аквапарк у Техасі, що фінансується платниками податків, зіткнувся з негативною реакцією за проведення дня «лише для мусульман».
Захід, запланований на 1 червня, рекламувався як «сімейне середовище» зі «скромним дрес-кодом», під час якого подаватимуть халяльне м’ясо від забою тварин. Купальні костюми, які вважаються доречними для заходу, закриватимуть все тіло.
Звучить як гарний, повністю американський день біля басейну, добре. Але зачекайте, далі стає дивніше.
"Хоча чоловіки та жінки не будуть розділені, відвідувачам сказали «дотримуватися ісламського етикету», «опускаючи погляд» під час перебування в парку."
Справді, Техас? Приїхали?
Бачите, якщо приватний басейн хоче бути пришелепкуватими і мати «день лише для мусульман» чи щось таке, нічого страшного. Будьте довбанутим за власний кошт. В чому тоді проблема? Цей аквапарк фінансується платниками податків.
"Парк площею 80 000 квадратних футів було профінансовано за 88 мільйонів доларів від платників податків, а виборці Гранд-Прейрі у 2014 році схвалили податок з продажу у розмірі чверті цента для покриття витрат на експлуатацію. Він відкрився у 2017 році."
Як кажуть у Техасі, мушкіла кабіра!
А українці в Україні - тренуйтеся їсти халяльне лайно і чекайте коли вам заборонять їсти свинину та сало у своїй країні - 10 мільйонів ісламістів котрих планують привезти - будуть диктувати правила згідно яких ви будете жити та що саме їсти у своїй вже не рідній хаті.
Правила? Ні яких правил - тільки закон шаріату!
Данський державний телеканал TV2 вирізав з ефіру мусульманок, які показово і нахабно сиділи під час хвилини мовчання на згадку про забитого на смерть мігрантами шведського вболівальника. Перед матчем Норвегії з Бразилією на фан-зоні в Копенгагені провели хвилину мовчання на згадку про вбитого Крістіана Зедіга.
32-річний швед був жорстоко забитий ногами групою мігрантів під час перегляду матчу чемпіонату світу між збірними Норвегії та Кот-д'Івуару. Данський державний телеканал TV2 вів пряму трансляцію хвилини мовчання.
Під час ефіру було видно, що група самок у хіджабах залишилася сидіти, доки місцеві жителі встали, щоби вшанувати пам'ять загиблого. Потрапивши в об'єктив, мусульманки закривали пики руками або відверталися. Пізніше телеканал опублікував матеріал новин про хвилину мовчання під назвою «Пам'ять про померлого шведа на заході чемпіонату світу». У ньому ліві редактори вирізали кілька секунд, щоб не показувати ісламських мігранток. Ліві покривають лиходіїв!
Ось група цих тварин відкрито показує, що вони радіють убивству білого мігрантами, що вони проти західного суспільства . Вони показують, що налаштовані вороже.
Згадайте, як тисячі арабів-ісламістів прямо на камеру раділи під час спалення Собору Паризької Богоматері!
Реконкіста на Піренейському півострові завершилася у 1492 року.
Ре-реконкіста ісламістами та африканцями відбувається на наших очах.
Ісламіст-мігрант із Пакистану, який брав участь у виборах мера американського міста, зізнався, що не підтримує американську армію та не любить США. Нахабний окупант, зул мохамед, балотувався на посаду мера міста Карроллтон у штаті Техас як незалежний кандидат на загальних виборах 2 травня. Його суперником був чинний мер Стів Бабік. За підсумками голосування Бабік набрав близько 93,45% голосів, Мохамед — 6,55% (звісно, лише за рахунок ворогів США).
У ході передвиборчої активності окупант мохамед організував захід, який назвав мітингом проти реденьків. «Жоден ветеран не приніс жодної жертви. Я хочу це прояснити. Я не підтримую збройні сили США. Ні, я не підтримую Сполучені Штати. Я дивлюсь зверхньо на обидві ці сутності. Я хочу це прояснити», - сказав варвар під час мітингу.
Примітно, що 2020 року, під час попередньої кампанії з виборів мера Карроллтона, цей мохамед був заарештований і звинувачений у 109 пунктах у зв'язку з шахрайством. За даними прокуратури, він підробляв заявки на голосування поштою від імені мешканців округу Дентон, спрямовуючи їх на абонентську скриньку, орендовану з використанням підроблених документів. 2024 року мохамед визнав провину за 106 пунктами звинувачення. Суд присяжних засудив його до чотирьох років в'язниці та десяти років умовно. Пакистанець оскаржив вирок, що дозволило йому знову балотуватися.
Раніше лорд-мер Бірмінгема родом із того ж Пакистану насилу зачитав англійською текст своєї присяги.
Джентльмен у Лондоні телефонує до поліції:
- Алло, кеп, у мене під вікнами натовп мусульман ріже барана!
- Містере, це з'їзд мерів англійських міст. Прошу вас не заважати їм.
21 століття: в Афганістані на базі Кабульського університету медичних наук з'явиться кафедра пророчої традиційної медицини, заснованої на медичному досвіді пророка Мухаммеда.
Подробиці: медицина пророка включає лікування хворих за допомогою читання Корану, кровопускання і використання п'явок і банок. Хірургічного ж втручання слід уникати.
Може, так і краще, з такою медициною, для багатьох там це все божевілля швидше закінчиться..
Папа Римський наводить Ліван як приклад мирного «співіснування» християн та мусульман.
Цікавий факт: Ліван був буквально створений як батьківщина для переслідуваних християн на Близькому Сході. І це було протягом кількох десятиліть.
Щойно мусульманські загарбники зрозуміли, що мають достатньо людей, вони розпочали громадянську війну, яка тривала 15 років, бо не хотіли жити з тими ж християнами, які зробили їх частиною країни.
Тисячі християн були вбиті, мусульмани стали більшістю, «Хезболла» захопила владу, і з того часу країна не знає миру.
Ліван був країною з більшістю населення християн, але дуже швидко став ісламською країно. Це сталося після того, як туди напустили велику кількість мусульман.
Європейські країни, котрі активно завозять до своїх країн ісламістів - йдуть жахливим шляхом Лівану!
Ліван — це перший і найвиразніший приклад того, що співіснування християн та мусульман буквально неможливе.
Вражає, що хтось може використовувати його як приклад співіснування, не кажучи вже про Папу Римського.
Запитання - Папа Римський ідіот чи просто зухвало бреше нам всім у вічі?
- Прикинь, Міністерство чесноти Афганістану спалило близько 500 музичних інструментів, зібраних протягом останнього року!
- Сподіваюся, самі музиканти вчасно встигли зрозуміти, що фраза "музика-вогонь!" на їхній батьківщині тепер сприймається надто буквально...
Банк Англії вилучить Вінстона Черчилля з банкнот, замінивши його тваринами, обраними комісією, включаючи "відомого спостерігача за птахами"
Вінстон Черчилль колись сказав що іслам може повернути Європу у темні віки і Черчиллю, згідно до повідомлень ЗМІ, врешті решт прилетіло у відповідь.
"Банк Англії підтвердив, що сера Вінстона Черчилля буде вилучено з банкнот і замінено зображеннями дикої природи."
"Центральний банк незабаром запитає громадськість, яких тварин вони хочуть бачити на наступному наборі банкнот номіналом 5, 10, 20 та 50 фунтів стерлінгів, але підтвердив, що герой воєнного часу, прем'єр-міністр, не залишиться."
Сподіваємося, що нові банкноти будуть інклюзивні та містити "нових" класово близьких "європейців", як на цьому мемі.
Заява: Король Чарльз цього року не опублікує пасхальне послання (він вже ж опублікував одне на Рамадан)
Минув лише один рік з жінкою-архієпископом в англіканській церкві, і на тобі, тепер ось це...
Не хвилюйтеся за Велику Британію. Все гаразд. Все добре.
GB News зазначає, що король і Королівський палац не завжди публікують пасхальне послання, як вони роблять щорічне різдвяне послання.
Однак це не тому, що королівська родина дистанціюється від будь-якої релігії.
Рішення Букінгемського палацу не публікувати пасхальне послання, ймовірно, обурить деяких християн, враховуючи, що в лютому обліковий запис короля та королеви в соціальних мережах зіткнувся з негативною реакцією за те, що оголосив мусульманам «благословенний і мирний Рамадан» у Масляний вівторок.
Ах так, щасливого Рамадану, Англія! Але ні слова на Великдень.
Згідно до повідомлень ЗМІ: Нещодавно мер міста Нью-Йорк Зоран Мамдані, провів іфтар (вечірній прийом їдла під час рамадан) у в'язниці Райкерс Айленд.
Молився разом із ув'язненими злочинцями ісламістами (у тому числі з убивцями та ґвалтівниками), та розговлявся з ними після посту.
Після цього він сказав, що це був один з найбільш важливих вечорів його мерства.
Ну, що тут скажеш. Що там могло бути такого важливого? Може складали плани - як вони будуть грабувати та вбивати невірних?
Провів вечерю серед класово і духовно близьких братів... справжній соціаліст
Ліві LGBT+/- ісламофіли роблять вигляд, наче не розуміють, що про них думають ісламісти.
Але, ж заради спільної справи по знищенню західної цивілізації доводиться і з отакими от буди партнерами.
Головне до ісламських країн у відпустку не їздити зі своїми веселковими прапорцями... і вони не їздять, бо знають правду
Ісламська Республіка Сполучене Королівство
McDonald's у Німеччині приховує їжу з реклами під час Рамадану, щоб запобігти "збудженню" голоду серед мусульман (вдень).
У лівих паніка.
На протязі 8 років правління Барака Хусена Обами і 4-х років не приходу до тями Байдена, вони як тільки могли накачували ісламський терористичний режим Ірану грошима.
Плекали і тонко підводили все до того, щоб класово-близькі ісламо-соціалісти, врешті решт, зробили ядерну бомбу - і тут клятий Трамп, минулого літа, взяв і все, майже, зіпсував.
Але надія таки залишалася, що режим аятол дотягне до наступного демократа при владі в США, назбирає ракет з дронами - і дідька лисого їх тоді викуриш. А там, дивися, і ядерна бомба буде в решті решт на підході.
І знову ненависний Трамп, можна сказати, цинічно вдарив у спину світовому ісламському соціалізму.
Ось і бісяться вони зараз від безсилля - такий братський проєкт занапастив, руда падлюка.
Мусульманські країни, які засуджують Іран:
Йорданія, Саудівська Аравія, Катар, Оман, Кувейт, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет
Мусульманські країни, які не засуджують Іран:
Франція, Бельгія, Іспанія, Великобританія, Нідерланди.
Мер міста Нью-Йорк Зоран Мамдані, соціаліст та ісламіст, висловив обурення стосовно ліквідації верхівки братніх ісламістів-соціалістів, на чолі з Аятолю, в Ірані.
Поліція Німеччини проводить профілактику ксенофобі серед літніх білих жінок.
Вони перевіряють жінок на наявність предметів самооборони (ножа, газового балончика або вогнепальної зброї), щоб не дай боже вони не могли захистити себе або близьких від нападу ісламістів.
У багатьох європейських країнах є вже окрема стаття за розпалювання ісламофобії.
- «Зніми цю хрінь!»
Міністр охорони здоров'я Індії Нітіш Кумар, який прибув до Делі для нагородження медичних працівників, зірвав нікаб з ісламістки, назвавши його "хрінью".
Церемонію вручення грамот довелося перенести…
Індії захоплення ісламістами не загрожує ... знають як треба з фанатиками поводитися...
- У відсотковому відношенні серед населення у Москві скоротилося споживання алкоголю.
– Це ще чому, москалі стали менше пиячити?
– Аллах не дозволяє!