Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником про ЗМІ

[9 Червня 2024 21:14]

Згідно до звіту від Волл-стріт джорнел Байдену важко говорити без підказок та тримати очі відкритими під час зустрічей...

Сатира з часником
  
[26 Квітня 2024 03:53]

Президент Джо Байден читає з телесуфлера не тільки текст промов, а й вказівки на кшталт витримати паузу

Сатира з часником
  
[25 Квітня 2024 16:36]

В цій публікації сатира з часником  ...  рясно окроплена сечею, котрою поливають нас усіх ЗМІ та журналісти-хвойди.

Дзюрять нам у вічі вже багато років без сорому та совісті ...

Отже більшість сучасних Мейнстрим ЗМІ замість розповсюдження новин, правдивої інформації та об'єктивної аналітики займаються пропагандою та дезінформацію, приховуванням фактів, незручних для підтримуваних ними політичних сил та ідеологій (здебільшого лівої ідеології так званих прогресивістів, то б то соціалістів та необільшовиків на заході)  та роздуванням брехні і розпалюванням ненависті стосовно опонентів.

Про тоталітарні та авторитарні країни на кшталт Китаю, Росії, Ірану, Північної Кореї, тощо, звісно мова не іде - там не існують ЗМІ взагалі - звичайні підставки під мікрофони та ретранслятори ідеологій.

Багато обивателів, споживачів "продукту" Мейнстрим ЗМІ, на превеликий жаль не роблять навіть елементарної перевірки та аналізу того що ім транслюють так звані журналісти та вірять у все що ті ЗМІ верзуть підігруючи пропагандистам та брехунам. 

Ви запитаєте, а як що до наших ріднесеньких ЗМІ, котрі сидять на зарплатах олігархів, Сороса та ліватських грантах, котрі чесно ретранслюють"правду" світових лівих "товаришів" та їх наративи - проаналізуйте і відповідь спливе на поверхню як надувна кулька у калюжі тої ж самої сечі

Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[23 Квітня 2024 19:57]
Сатира з часником
  
[14 Квітня 2024 05:58]

Світові та американські ліві мейнстрим ЗМІ та журналісти надають 100% підтримку та прикриття Джо Байдену, приховуючи його помилки та відверто деструктивні дії, ба навіть злочини, при цьому намагаються представити Джо тільки в позитивному образі.
Українські журналісти намагаються бути у перших рядах ручних цуценят Джо вилизуючи йому все що тільки можливо, не сміючи за його діла не те, що вкусити, але навіть гавкнути чи заричати..

Сатира з часником
  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"