Хотілося б нагадати, що розробку та виробництво всієї зброї, котру Іран використав для ударів по базах США та їхніх союзниках, оплатив свого часу Барак Обама, надіславши готівку аятолам у вантажних літаках (бо через санкції банківські перекази на працювали, а санкції він не міг відмінити).
Це на гроші Обами, розробили шахеди котрі москалі закупили у Ірану і тепер тероризують ними українців.
І Обама звісно дав зелене світло на захоплення Криму - з котрого все і почалося.
А Обама - це жива ікона демократичної партії США - кращий з кращих, на нього досі всі ліві моляться.