Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Сатира з часником про Ізраїль

[14 Травня 2024 12:57]
Сатира з часником
  
[14 Травня 2024 12:54]
Сатира з часником
  
[9 Травня 2024 17:56]

Президент Байден доклав усіх зусиль, щоб перешкодити наступу ізраїльської армії на останній оплот терористів ХАМАС місто Рафах. Коли Нетаньягу, попри вчинений на нього тиск, розпочав наступ, Байден призупинив заплановане постачання зброї Ізраїлю

Сатира з часником
  
[5 Травня 2024 21:23]
Сатира з часником
  
[2 Травня 2024 16:14]

У зв'язку з загостренням ситуації навколо Ізраілю, президент США Джо Байден мусить балансувати, між радикально лівою про-ісламською частиною електорату демократичної партії котра висловлює рішучу підтримку терористам ХАМАСу з Іраном та частиною партії котра підтримує Ізраіль.

Нагадаємо що різношерстна радикально ліва частина демпартії котра включає в себе соціалістів, марксистів, необільшовиків та ісламістів - волає знищення усієї західної цивілізації. Соціалісти хочуть побудувати прогресивний соціалізм, дехто навіть хоче комунізму, а ісламісти всесвітній джихад та примусити жити всіх за законами шаріату. Спільна мета - знищити те що є на заході зараз, і в цьому вони однодумці з москалями
Україну вони розглядають як частину західної цивілізації і як мінімум їм насрати з високого дуба на війну в Україні, а як максиму вважають що нехай вона, населена білими ненависними людьми, зникне разом з заходом.

Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[16 Квітня 2024 10:08]
Сатира з часником
  
[16 Квітня 2024 09:40]

Після масштабної Іранської атаки ракетами та дронами Ізраілю, Байден зробив заяву що США не підтримає удар у відповідь зі сторони Ізраілю, ба навіть більше - сказав Нетаньягу - Не треба це робити! 

Щось подібне вже сталося нещодавно ... Коли у відповідь на російську агресію, Україна почала вдало атакувати ворожі нафтопереробні заводи, то адміністрація Байдена так перелякалася до усрачки, що навіть знайшла гроші на разову крапельну допомогу на $300 мільйонів, у ситуації коли начебто грошей на зброю Байден не має, вимагаючи від Зеленського припинити такі атаки. 

Якось вже занадто піклується пан Байден про беспеку та стабільність свої партнерів з Ірану та росії.

Сатира з часником
  
[8 Квітня 2024 08:28]
Бідолашний президент Джо Байден потрапив у таку халепу, що всім прибічникам цього політика навіть у страшному сні не наснитися!
… читати повністю

Сатира з часником
  
[3 Квітня 2024 17:42]

* Ґо́лда Ме́їр народилася 21 квітня 1898,м Київ, померла 8 грудня 1978, м Єрусалим, Ізраїль

Сатира з часником
  
[26 Березня 2024 20:14]

Адміністрація президента Джо Байдена вимагає від Ізраїлю припинити війну проти терористів в Газі, в зв'язку з тим що радикально ліва частина електорату Демократичної партії на боці мешканців Гази і може створити проблеми Байдену під час його перевиборів, якщо він не задовольнить вимоги лівих радикалів.
Мешканці Гази відповідно - переважною більшістю підтримують ХАМАС.
На додачу, радикально ліва адміністрація Джо Байдена терпіти не може консервативну адміністрацію Нетаньяху

Сатира з часником
  

 Copyright © 1922-2024 "Перець"