Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 16 Травня 2024

[2024-05-16 23:36]

Прогресивні студенти самих престижних американських коледжів та університетів, здебільшого гуманітарних професій, впевнені що вони живуть у найгіршій країні світу.
Вони ненавидять расистську, імперіалістичну, колоніалістичну, капіталістичну Америку, на своїх мітингах часто спалюють прапори США, хочуть жити при соціалізмі, а найбільш прогресивні при комунізмі, і щоб всі були рівні (не рівність можливостей а рівність всіх, от як у совку - "уровніловкі" людям забажалося).
Вони впевнені що статі немає, а є гендер і міняти його можна як і коли заманеться.
І звісно ці люди ненавидять "Ізраїльську воєнщіну" і своїми лівими серцями підтримують "бідолашний" народ палестини разом з ХАМАС, а інколи навіть і Іран.
Ліва професура університетів, на боці студентів, і здебільшого є джерелом цих "прогресивних" знань та політичних вподобань.
Звісно, це все електорат Джо Байдена та демократичної партії.

Ви скажете що автор цього посту перечитав романів Джорджа Орвелла та передивився карикатур "Перцю" за 60-ті чи 70-ті роки і в нього дах поїхав через передозування радянської пропаганди.
На жаль це не маячня божевільного, а сувора реальність сучасної Америки.

Усілякі ліваки вже майже пів року бігають по мітингах разом з різними ісламістами на підтримку ХАМАС та проти Ізраілю.
Побачивши, що така тактика не працює, прогресивні студенти Колумбійського Університету поставили наметове містечко на кампусі університету, зблокували частину кампусу та навчальний процес, перейшли у радикальний іслам і почали агресивно вимагати припинення вогню з боку Ізраілю та блокування допомоги США.  При цьому вони почали нападати на студентів єврейського походження. Це вже була остання крапля котра обурила навіть помірковану частину демократичної партії, особливо частину партії єврейського походження. Партійна дисципліна звісно міцна у лівих партіях, але не тоді коли інша частина партії вимагає тобі нового холокосту...
До колумбійського університету приєднався Гарвард і ще десь десять топ коледжів країни.
Апогей маразму був коли "протестувальники" почали вимагати, щоб їх безкоштовно годували та доставляли їм їдло на "барикади". 
Підтримки населення та і більшості студентів це все божевілля не отримало і місцева влада здебільшого розігнала всіх цих "революціонерів".
Під час розгонів з'ясувалося що серед протестувальників студентів - десь приблизно половина не студенти, а невідомо звідки набрана проплачена масовка. 
Найбільш постраждала від такого дійства демократична партія разом зі старим Джо, котрі вимушені розриватися між підтримкою Ізраілю і фанатів ХАМАСу у рік виборів.
Джо намагався таки догодити своїй молодій гвардії ісламу та заблокував війкову допомогу Ізраілю і яким боком це йому вилізе ми ще побачимо...


Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником

 Copyright © 1922-2024 "Перець"