Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Новини сайту 2 Червня 2024

[2024-06-02 23:31]

Як так сталося, що "Перець Весела Республіка" більше не публікується на сторінках сайту www.perets.org.ua

(Відкритий лист до редакції "Перець весела республіка", читачів сайту та патронів)

Все розпочалося з архіву Журналу перець у 2018, котрий було створено та активно розбудовувався окремим розділом на сайті "Мега гумор" www.anekdotua.com.

За ініціативою адміністрації сайту "Мега гумор", при підтримці редакції "Перець Весела Республіка" у Лютому 2021-го року було створено окремий сайт www.perets.org.ua.
Архів перцю переїхав на новий сайт.
Все, що пов'язане з технічною розробкою, розсилкою та підтримкою сайту; знаходженням, викуповуванням, створенням розділів для окремих видань, наповненям розділів біографій сатириків та карикатуристів, обробкою та публікацією раритетних матеріалів перцю, старої бібліотеки перцю, книжок і решти сатиричних видань відповідно було зоною відповідальності адміністрації сайту, а створенням та наданням для публікації матеріалів створених "Перець Весела Республіка", сучасних книжок бібліотеки перцю, відповідно за редакцією. Також редакція займалася публікацією матеріалів у розділах створених як частина сучасного Перця на кшталт "Правда з перцем", "Перчани і світ гумору", тощо. Редакція надала для архіву декілька сканів випусків перцю та книжок для розділу Гумористичні та сатиричні книги.
Ідея та реалізація долучити читачів підтримувати проект за допомогою "Патреон" відповідно від адміністрації сайту. 
Редакція також приймала активну участь в розробці структури розділів сайту, дизайну сайту, котрий був значно перероблений та адаптований для web розробниками та малюнків для банерів правого меню і розділу Календар з перцем.
Якщо ми щось тут пропустили, то просимо вибачення і не сумніваємося, що від редакції Перця прилетить в наш бік.

Здавалося, що все чудово:

  • Відроджений новий патріотичний Перець в сучасному електронному форматі таким чином, що читачі можуть насолоджуватися своїм улюбленим видання на будь-якому пристрої.
  • Редакція та адміністрація сайту,  безкоштовно, роблять кожний свою частину справи для розвитку та підтримки проекту 
  • Патрони та меценати роблять свій внесок, допомагаючи та надихаючи нас своєю підтримкою, покриваючи частину технічних витрат, за що їм велика подяка!!! 

Основним гаслом відродженого Перця було заявлено "Перчимо всіх і кожного, хто на це заслуговує!"

І ось тут і пішли ополоники дьогтю у відтворену сатиричну діжку з медом.  

Далі ми приводимо суб'єктивний погляд адміністрації сайту, котрий базується на об'єктивних фактах.
Цей погляд ми завжди мали, але ніколи не висловлювали і не висловили б на сайті, якби не камені, котрі прилетіли в наш город, зі сторони редакції на сторінках  свого фейсбуку

Отже на думку адміністрації сайту, на превеликій жаль у редакції не склалося перчити всіх та кожного, хто на це заслуговує, коли це стосувалося насамперед політичних вподобань редакції, що до політичних подій у США, глобального лівого інтернаціоналу та всередині України. 
У випадку коли стосувалося політично-ідеологічних любих друзів та затятих ворогів редакції все працювало і продовжує працювати за принципом: ворогам сатира, а друзям люб'язність, звеличення та похвала. Якщо любі друзі роблять щось таке, за що просто не можна не критикувати - це просто не помічається чи у крайньому випадку, по-дружньому дуже акуратно, лагідно журиться в максимально позитивному сенсі. Приклади у відповідній рубриці про любого друга і по сумісництву недоторканну святу корову Джо Байдена
Ба більше, якби ж то ворогам просто об'єктивна сатира - нема питань - висміюйте, але ж ворогам дістається пропаганда, котра у багатьох випадках  базується на відвертій брехні та наклепах. 

Щодо сатири котра стосувалася подій в Україні, адміністрацією сайту, приватно було висловлено думку, що матеріали на кшталт ось такого - є м'яко кажучи більше пропагандою ні ж сатирою. Права половина малюнка сатира, а ліва половина - пропаганда базована на упереджених політичних поглядах.
До речі пропаганда розташована ще й з ліва на цьому малюнку виглядають доволі символічно ...

Зважаючи на те, що адміністрація сайту знаходиться по за межами країни і на превеликий  жаль погоджується ось з цим кліпом Скрябіна ми висловили свою критику і відповідно забили на це питання. Цитуючи відомий анекдот про режисера порнофільмів - цензурно кажучи позиція адміністрації - робіть що хочете. На наш погляд:  вподобання, що до підтримки українських політиків, є еквівалентом тому - яке лайно вам більше подобається - рідке чи тверде - нам, наприклад ніяке. Тому адміністрація сайту цю тему з Редакцією більше не обговорювала.
Українських політиків можна "перчити" безперервно, ні яких сторінок ні якого часопису не вистачить, і майже ні кого нема  за що хвалити і тим більш звеличувати.
За 30 років незалежності в Україні не було обрано нашим народом ні одного президента котрий би зміг зробити те, що було зроблено в Польщі польським електоратом та політиками чи Балтійським країнами. Хоча, Польща у 1991 році перебувала в набагато гіршому економічному становищі та і з ресурсами в них було  на багато скромніше ні ж в Україні.
Через 30 років опитування показали, що більшість народу погоджується з тим що у 1991 році треба була обирати Вячеслава Чорновола. Заднім числом всі розумні. З такою швидкістю розуміння ситуації, та ще й маючи сусіда фашистську імперію та ліваків при владі на заході - маємо те, що маємо ...
Ось і поточний "гетьман", задекларувавши себе під час виборів лібертаріанцем, виявився звичайним лівим популістом.
Справжній лібертаріанець Хав'єр Мілей, до речі великий шанувальник Трампа, прийшов до влади в Аргентині і що він встиг зробити з катастрофічною економікою країни за короткий проміжок часу - читайте та дивіться про результати його роботи на теренах інтернету і ... заздріть.  

Отже повертаючись до Перцю - другий напрямок з котрим адміністрація сайту, мабуть у 99% випадків, а може навіть і більше, не згодна з позицією Редакції це висвітлення політичних подій в США.  
Спочатку ми наївно вважали, що Редакція щиро не розуміє, що насправді відбувається в США з поточною ситуацією.
Наводили для них приклади, посилання, відео, закони, виступи, аргументи здорового глузду на протязі цих всіх років, про те, що як висвітлюються події котрі відбуваються в США  українським ЗМІ - м'яко кажучи далекі від об'єктивних. Українськими мейнстрим ЗМІ та блогерами цитуються майже виключно продемократичні американські ЗМІ.
Очікувати від них об'єктивність - це як чекати критику "Сивочолого Гетьмана" на каналах Порошенка чи критику поточного "Гетьмана" на 1+1. 
Ось політична підтримка Американських ЗМІ за минулий рік  - ті хто з літерою "L"  ліві, різного ступені радикальності продемократичні, то б то соціалістичні, позначені літерою "С" - більш менш неупереджені по середні і відповідно з літерою "R"  прореспубліканські.
Читаючи українські ЗМІ - звертайте увагу кого і як часто з американських ЗМІ вони цитують. Мабуть крім дуже рідких посилань на FOX NEW, коли це звісно вигідно, решту республіканських ЗМІ вам не цитують.

Запитання до вас читачі - як можна мати більш-менш об'єктивний погляд на події сприймаючи інформацію тільки з одного заангажованого джерела?   

Наразі ми маємо події у світі, схожі на трагічний фарс того, що відбувалося 100 років тому.

  • Римейк пандемії з лабораторії.
  • Прихід до влади необільшовиків, тепер вже в США, за допомогою "сходинок Байдена" та самих "чесних" виборів за всю історію коли в голосуванні брали участь покійники, нелегали, глосування поштою без перевірки хто ті бюлетені надсилав, відомі в Україні з часів виборів Бандюковича "каруселі" коли люди організовано їздили до сусідніх штатів голосувати по декілька разів, і багатьох інших інноваційних виборчих технологій.
  • Захід сильно колихнуло уліво зі всіма наслідками, що з цього випливають - насамперед слабкість та процесом самознищення.
  • Фашистьско-нациська-комуністична вісь зла Росія, Іран, Китай, Північна-Корея, Куба та різноманітні ісламісти котрі сплять та бачать як знищити ненависний їм захід.
  • Війна у Європі.
  • Ще трохи і матимемо нову світову війну...
  • На додаток до всього цього божевілля - більшість ЗМІ займаються ось цим.

Все це і багато іншого адміністрація сайту намагалася донести до редакції, з доказами, перекладами, щиро вважаючи, що люди знаходяться в омані, під впливом пропаганди.

Ми помилялися і повністю програли в цій боротьбі!!

На превеликій жаль, з'ясувалося, що адміністрацію "Перець весела республіка" не цікавлять ніякі факти чи здоровий глузд стосовно того, що відбувається в США чи, що пов'язане тим, що роблять ліваки у світі.    

Адміністрація часопису повністю на боці сучасного лівого соціалістично інтернаціоналу і максимально підтримує більшість їх наративів навіть якщо це відверта брехня.

Трамп - особистий ворог усіх "прогресивних" лівих мешканців планети.  Маск - ворог тому що він колись був серед демократів і перейшов на бік клятих ворогів. А зрадників ліваки люто ненавидять, ще більше ніж ворогів. Джонсона (Британського) поливали лайном за брекзит - всрався вам той брекзіт в Україні, своїх проблем мало? Українцям діла до Джонсона не було до 2022 року, а от лівакам він був кісткою у горлі і "прогресивним" сатирикам також. Американський спікер Джонсон авансом отримав свою порцію помиїв, не дивлячись на те, що саме він допоміг надати цього року зброю Україні...  і тому подібне

Яскравим прикладом є сторінка "Карикатуристи за ХАМА та  проти ХАМАС"  у вилуску №22 за 2023-рік.
Це яскравий приклад теми котра наразі розриває демократичну партію США. З одного боку не підтримувати Ізраіль у цій ситуації - собі дорожче, а з іншого боку - ці всі ісламісти та ліві радикали, вони ж класово близі, вони ж свої, вони ж електорат демократів.
Що до публікації  Перця - запитання до вас шановні читачі - вам дуже цікаво переглядати карикатури тих хто "За ХАМАС", тих хто на боці вбивць мирних мешканців, садистів котрі смажили немовлят у мікрохвильовках та гвалтували жінок, тих хто постійно займаються тероризмом та обстрілами мирних міст? Може вам ще буде цікаво погортати карикатури тих хто ЗА Іранських аятол, чи ЗА Північну Корею, чи за Рашистів? Чо м би й ні - це ж так пізнавально!

Ось ще одна будьонівка котра вилізла на голові перцю - "грабуйте награбоване" - ну от вже 30 років всі хто можуть грабують награбоване. З такими лозунгами прямий шлях до комунізму - біда в тому, що грабувати майже нічого не залишилося.

Підтримка лівих наративів часописом, особливо відверто брехливих, котрі вводять в оману читачів - це те з чим адміністрація сайту ніколи не була згодна і завжди висловлювала свою думку Редакції - котра "приймала цю думку до уваги" і робила своє ще більш завзято.

Не дивлячись на повну незгоду з редакцією Перцю щодо лівачества, переважна більшість інших публікацій Перцю нами підтримується

На протязі більше ніж 3-х років ми чесно виконували свою роботу щодо публікації нових номерів Перцю без будь-яких спроб цензурувати зміст.

Соломонове рішення що-до радикально лівих сторінок було знайдено 2022 році - такі сторінки Перцю позначалися рубрикою "Прогресивна сатира".

Чому прогресивна? Ліві, соціалісти в США дуже не люблять коли їх називають соціалістами. Бренд "соціаліст" в америці так зганьбився за останні 100 років, що називатися соціалістом якось не дуже хочеться, навіть якщо твій кумир Берні Сандерс ( 40%+ підтримки в демократичній партії), по його особистому зізнанню - марксист котрий хоче побудувати соціалізм в Америці. Ліві в США називають себе "progressive" - прогреси-вістами 

Отже ліві пропагандистські сторінки "Перцю" майже 2 роки позначалися рубрикою з завуальованою назвою "Прогресивна сатира" і редакція Перцю жодного зауваження не висловила зі свого боку - публікуючи все, що вони вважають за потрібне.

Нагадаємо для тих хто забув, у виступах радянських лідерів, СРСР та соціалістичний табір з сателітам -  називалися найбільш прогресивною частиною людства. Думаєте що це збіг назв? Ні, це збіг ідеологій...
Тоталітаризм, авторитаризм у купі з рабством, коли монопольним рабовласником стає держава - ось такий от сраний прогрес.

На початку 2024 редакція "Перець Весела Республіка" радикалізувалося і почала публікувати пропагандистськи матеріали про Трампа та Республіканську партію США з подвоєною силою, так наче б вони особисто редакторам в борщ насрали.

Склалося враження, що "Перець" став офіційним рупором пропаганди демократичної партії США і працює на перемогу демократів на виборах 2024.

Вони мабуть забули що Україна не є 51-м штатом США і громадяни України не беруть у участі в американські виборах.

Відповідна аргументована реакція з боку адміністрації сайту була сприйнятна редакцією вкрай вороже - в результаті починаючи з Лютого 2024 Редакція Перцю почала публікувати нові випуски Перцю на сторінках свого фейсбуку, припинила публікувати "Правду з перцем" на сайті та надсилати нам свіжі випуски, милостиво дозволила продовжувати публікувати свої матеріали на сайті - хочете публікувати беріть з фейсбуку, при цьому Адміністрація сайту отримала ярлик Трампістів. 

Взагалі то кажучи, вже після цієї зміни ми мали повне моральне право припинити співпрацю з Веселою Республіко.

Ми цього не зробили тому, що на відміну від ліваків віримо у свободу слова і вважаємо, що відвідувачі сайту мають право самі вирішувати чому вірити.   

Шановні патрони сайту www.perets.org.ua!

Ми виносимо на ваш розсуд всю цю ситуацію і вам вирішувати продовжувати підтримувати цей сайт в оновленому форматі чи ні!  

Шановна прогресивна необільшовицька редакція "Перець Весела Республіка"!

Нагадуємо, що за Трампа на виборах 2020, згідно до офіційних даних, без врахування фальсифікацій демократів, проголосувало 74.2 мільйони виборців США! Це майже половина виборців США. 

Поливаючи його, республіканців і незалежних виборців котрі наразі підтримують Трампа лайном - ви призначили собі у вороги половину США, розпалюєте ворожнечу і нацьковуєте на них своїх читачів!!!

Ми вас з цим вітаємо!!! Це просто геніально!!! Ви генії!
(
Використовуємо цитату Трампа, коли він оцінив дії Путіна як генія на початку війни, його іронію багато хто в Україні так і не зрозумів, під словом геній малося наувазі зовсім інше...)

У відповідь на радикалізацію редакції Перцю на сайті було створено альтернативний розділ "Сатира з часником"  

У Травні 2024 редакція Перець Весела Республіка після  2-х років, врешті решт побачила наявність рубрики "Прогресивна сатира" на сторінках сайту і в ультимативному порядку висунула вимогу прибрати рубрику, інакше буде заборонено публікувати нові випуски часопису "Перець Весела Республіка" на сайті www.perets.org.ua

З такою вимогою адміністрація сайту погодитися не може. Публікації Перцю Веселої республіки ми відповідно припинили.
Рубрика тепер має назву "Ліва пропаганда".

Для редакції сайту немає принципової різниці між рубриками "Радянська пропаганда" та "Ліва пропаганда" 

На суб'єктивну думку адміністрації сайту справжня причини заборони публікації нових випусків Перця - це наявність розділу "Сатира з часником"

Пропаганда комфортно себе почуває тільки при монополізації. Побачивши, що їх наративи програють конкуренцію - вони вирішили дистанціюватися.

Сучасні соціалісти в США терпіти не можуть і стидаються коли їх називають соціалістами, інша ситуація в Європі - там бути соціалістами норма, але коли ліві стидаються того, що вони ліві - це щось новеньке для обох континентів!

Співробітництво сайту www.perets.org.ua з редакцію "Перець Весела Республіка" припинене і з цього моменту сайті більше не є офіційним представником редакції в інтернеті!

P.S.

Було підраховано, що з 1289 опублікованих з 2021 року сторінок "Перець Весела республіка" тільки 58 сторінок містять явну радикально ліву пропаганду - це 4.5% відсотки з усіх матеріалів часопису.

Шановна Редакція Журналу Перець Весела Республіка, для вас так важливо бути пропагандистським виданням демократичної партії США, при тому, що про вас гадки не має ні хто з американців?

Своїми діями ви завдали шкоди УСІМ ЧИТАЧАМ ЧАСОПИСУ
У першу чергу вашим фанатам, котрі насолоджувалися дорогоцінними 4% пропагандами і разом з ними тим хто читав часопис ігноруючи ту пропагандистську маячню.

Адміністрація сайту залишається прихильником свободи слова.
Якщо ви зміните свою думку і захочете публікувати свій часопис в архів - ласкаво просимо. Є тільки одна умова - пропаганда маркується як пропаганда і має доступ тільки для зареєстрованих користувачів.

Підтримкою часопису ми займатися більше не будемо - для цього є світові ліві гранти, Сорос і демократична партія США або на крайній випадок "Сивочолий Гетьман" - вірний союзник демократів.
Чомусь ні хто з них не звернув на вас увагу і не потурбувався про Журнал перець, а більше 3-х років ви мали офіційним представництвом високопрофесійно створений сайт котрий розробили кляті трампісти. 

А ще зброю і кошти в Україну надсилають з податків всіх мешканців США, в тому числі і клятих трампістів котрих ви так люто ненавидите. Кляті трампісти вам надали допомогу в цьому році та зробили все, що б для України був підписаний закон про лендліз та й ще й продовжений до 2025 року, але останнє їм завадили.

І звісно про лендліз - Перець жодної карикатури не намалював про тих хто блокував та просрав цей закон.

Що робив ваш святий Байден описано тут - спростувати ви нічого не зможете -  чекаємо на чергову порцію пропаганди, тільки вже не на нашому сайті.


 Copyright © 1922-2024 "Перець"