Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Новини сайту 25 Лютого 2024

[2024-02-25 00:27]

Шановні Пані та Панове!

Так сталося, що сайт www.perets.org.ua є архівом не тільки журналу "Перець", а й багатьох українських сатиричних видань минулих років зі всього світу.

По суті, це портал класичної української сатири, котра за минуле століття видавалася в Україні та по за її межами.

Редакція журналу "Перець" продовжує свою роботу публікуючи нові випуски, на радість своїх читачів, доносячи до них сатиру відповідно до свого традиційно ідеологічного "лівого" бачення політичної ситуації!

І це добре, шанувальники "Перцю" в захваті від кожного нового номеру!

Єдина, але дуже суттєва прогалина, котра існувала на сторінках www.perets.org.ua до сьогодні, на думку адміністрації сайту та частини читачів, це відсутність сатиричних публікацій, котрі б продовжували традиції, західних сатиричних видань українського походження з підтримки "центристських" та "правих" політичних сил, котрі на жаль - припинили своє існування.

Отже відсьогодні ця прогалина буде закрита.

Пропонуємо до вашої уваги новий розділ актуальної політичної сатири на сайті під назвою  Сатира з часником 

Як вже було вказано, редакція нового розділу  "Сатири з часником" не має ні якого відношення до редакції "Перцю" і буде публікувати сатиричні матеріали згідно до свого бачення політичної ситуації, намагаючись доносити до вас це у об'єктивній, незалежній формі і з точки зору здорового глузду.

Сподіваємося що після створення нового розділу, матеріали сайту будуть збалансовані і багаторічний зсув  "уліво" буде виправлений.

P.S.

Ви запитаєте, а чому часник?

Відповідь: Він достатньо гострий, природний антибіотик і не б'є в голову як червоний перець!


 Copyright © 1922-2024 "Перець"