Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Сатира з часником 25 Квітня 2024

[2024-04-25 16:36]

В цій публікації сатира з часником  ...  рясно окроплена сечею, котрою поливають нас усіх ЗМІ та журналісти-хвойди.

Дзюрять нам у вічі вже багато років без сорому та совісті ...

Отже більшість сучасних Мейнстрим ЗМІ замість розповсюдження новин, правдивої інформації та об'єктивної аналітики займаються пропагандою та дезінформацію, приховуванням фактів, незручних для підтримуваних ними політичних сил та ідеологій (здебільшого лівої ідеології так званих прогресивістів, то б то соціалістів та необільшовиків на заході)  та роздуванням брехні і розпалюванням ненависті стосовно опонентів.

Про тоталітарні та авторитарні країни на кшталт Китаю, Росії, Ірану, Північної Кореї, тощо, звісно мова не іде - там не існують ЗМІ взагалі - звичайні підставки під мікрофони та ретранслятори ідеологій.

Багато обивателів, споживачів "продукту" Мейнстрим ЗМІ, на превеликий жаль не роблять навіть елементарної перевірки та аналізу того що ім транслюють так звані журналісти та вірять у все що ті ЗМІ верзуть підігруючи пропагандистам та брехунам. 

Ви запитаєте, а як що до наших ріднесеньких ЗМІ, котрі сидять на зарплатах олігархів, Сороса та ліватських грантах, котрі чесно ретранслюють"правду" світових лівих "товаришів" та їх наративи - проаналізуйте і відповідь спливе на поверхню як надувна кулька у калюжі тої ж самої сечі

Сатира з часником

 Copyright © 1922-2024 "Перець"