Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником про Володимира Зеленського

Гумор та сатира про Володимира Зеленського
[13 Липня 2024 19:11]
Сатира з часником
  
[12 Липня 2024 22:22]

Нове визначення NATO: No Action – Talk Only! (Жодних дій – лише розмова!)

Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[10 Липня 2024 21:43]
Сатира з часником
  
[25 Квітня 2024 17:59]

Ось воно і сталося!
Довгоочікувана військова допомога Україні від США під бадьорим керівництвом жвавого дідуся Джо, після майже 4-х місячної перерви, начебто розпочала надходити.

Президент Джо Байден, маючи повноваження ще на початку 2024-го року надати військову допомогу, на виділені ще позаминулого року $4.2 мільярди на допомогу "прямо зараз з наявних запасів" та $6+ мільярдів нерозподілених коштів на закупівлю/замовлення зброї  для України - майже 4 місяці прикидався дурником, цинічно спостерігав як знищують українські міста ракетами, гинуть мирні мешканці та солдати, ВСУ змушене відступати через нестачу зброї та казав що він почуває себе не комфортно надавати зброю у такій ситуації.
Ви запитаєте у якій же ситуації,  а у такій коли він отримав на компенсацію зброї кошти позаминулого року, завищив ціни на закупівлю нової зброї на заміну старої, було знайдено що ще є повноваження надати зброї на $4.2 мільярди після перерахунку, але грошей на відновлення старої зброї начебто вже немає. Ви скажете - маячня якась та шахрайство і будете абсолютно праві, але підіть комусь щось доведіть. 
Про виділені та нерозподілені $6+ мільярдів на закупівлю зброї, котрі наприклад можна було використати для закупівлю снарядів у Чехії, а не розшукувати по всьому світу по копійці - всі тупо мовчали.
Він грався у політичні ігри використовуючи Україну як заручника, доти доки не зміг отримати максимум своїх забаганок у новому законі про оборону.

Нагадуємо що Сенат США контрольований Демократичною партією, ще минулого року отримав підписаний нижньою палатою закон на продовження лендлізу для України і це продовження було відкинуте за дорученням лідера демократів у сенаті.
Невгамовні республіканці вже у новому законі 2024-го року намагалися пропхати той славнозвісний лендліз, розуміючи що ніяких пакетів не вистачить для перемоги над агресором, треба дуже багато зброї на трильйони $ і конгрес ніколи не надасть такі суми, а от лендлізом надати зброю зі складів - це можливо.  
Демократи, лендліз знову прибрали вже з нового закону, бо заявлена мета Джо у цій війні, щоб Україна не програла, при тому щоб і Росія не програла - допомагати стільки скільки буде треба у першій редакції заяви, чи скільки скільки зможуть у другій редакції.
Ви скажете що ця мета м'яко кажучи неадекватна і будете абсолютно праві.. 
А  з лендлізом Україна і перемогти зможе, то ж мета адміністрації не здійсніться і у такому випадку забудьте про лендліз, принаймні поки Джо у керма. 

Більшість ЗМІ та так званих аналітиків займалися своєю звичайною справою, не згадуючи про наявні майже $10 мільярдів на допомогу Україні  у Джо, мовчали про гроші ХАМАСу у новому пакеті та про лендліз, відбілюючи дідуся, та звинувачуючи у всіх гріхах його опонентів.

Ті $10 мільярдів нікуди не зникли, а додалися до повноважень бюджету з нового закону, тільки от чи буде використовувати колись Джо свою заначку питання ще те ... та відповідь на те питання ви мабуть вже знаєте

Сатира з часником
  

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"