Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 4 Червня 2024

[2024-06-04 20:27]

Окружний прокурор Манхеттену Елвін Брегг, обраний на посаду при підтримці фондів Сороса, 4 січня 2022 року, після трьох днів перебування на посаді, оголосив, що його відомство більше не переслідуватиме злочини низького рівня, такі як ухилення від оплати проїзду, опір арешту, проституція та провини, пов'язані з канабісом, якщо вони не супроводжуються звинуваченням у кримінальному злочині. Він також вирішив добиватися м'яких вироків у крадіжках зі зломом та пограбуваннями магазинів, коли злочинець «демонструє небезпечний інструмент, але не створює реальної загрози фізичної шкоди».
На практиці це вилилося в те що злочинців максимально не переслідують, а мешканців міста котрі роблять опір злочинцям переслідують за законом.
Одна з резонансних справ:

7 липня 2022 року продавець цілодобового винного магазину Хосе Альба зазнав нападу з боку чорношкірого покупця у суперечці через пакет картопляних чипсів. Альба спробував розрядити обстановку, але після того, як його притиснули до стіни, захищаючись ножем, смертельно поранив нападника. Брегг висунув Альбі звинувачення у вбивстві другого ступеня і запросив заставу у розмірі 500 000 доларів; суддя призначив його на суму 250 000 доларів. Дівчина вбитого нападника завдала Альбі удару своїм ножем, після спроби звернути ніж Альби назад на нього. Брегг відмовився пред'явити їй обвинувачення. Після сильної негативної реакції Брегг зрештою вирішив зняти звинувачення з Альби, зазначивши, що «справа про вбивство проти Альби не може бути доведена в суді поза розумними сумнівами.

Ця справа мала щасливий кінець тому, що всі події були записані на відео і потрапили до інтернету та отримала відповідну реакцію громадськості.
Що ж нам це все нагадує? А, точно, совок, коли самозахист карався максимально суворо.

Ось такі дії прокурора привели до того, що злочинці ще більше знахабніли і як результат: значного збільшення злочинів у місті Нью Йорк.

І ось цей прокурор і є автором судилища над Трампом по справі шантажистки Стормі Деніелс.

Вирок винесений на цьому судилищі відкрив скриньку Пандори, знищивши, правило котре існувало до цього сторіччями - не переслідувати кримінально бувши президентів через політичні мотиви.

Елвін Брегг не є унікальним прокурором такого прогресивного типу.
Прокурори  в США здебільшого обираються на виборах і є вже низка обраних продемократичних, при підтримці фондів Сороса (він чомусь саме на цьому спеціалізується), прокурорів котрі діють за тією ж ідеологією - максимально м'яко до класово близьких злочинців при цьому діють максимально політизовано на боці демократичної партії.

Сатира з часником

 Copyright © 1922-2024 "Перець"