"Японія зібралася стати раєм для ШІ-розробників і послабила заборони щодо використання персональних даних... 7 квітня уряд Японії схвалив поправки до "Закону про захист персональних даних", які скасовують вимогу отримувати згоду перед збором персональних даних." Рай для ШІ, Пекло для людей. Права та свободи анулюються...
Не довго святкували ліваки та феміністки усього світу факт обрання в Японії першої жінки прем'єр міністром.
Вона зробила свою промову після вступу на посаду і ... те, що вважалося перемогою - виявилося зрадою.
З'ясувалося, що новий прем'єр міністр шанувальник Маргарет Тетчер, доволі консервативний патріот своє країни, суворий супротивник еміграції, тобто заміні японців іноземцями.
Від її промови у ліваків вуха зав'яли, а настрій дуже зіпсувався.
За мірками ліваків вона явно ультраправа.
Прем'єр-міністром Японії вперше стала жінка.
Для повної перемоги фемінізму в Японії залишилося дозволити ще імператрицю!