Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником про Роберта Френсіса Кеннеді

Сатира про Роберта Френсіса Кеннеді-молодшого
[5 Липня 2024 22:44]
Сатира з часником
  
[25 Червня 2024 22:42]

Роберт Кеннеді на дебати не пустили...

Сатира з часником
  
[25 Червня 2024 20:19]

Згідно до висловлювань лідерів демократичної партії США - всі хто не підтримує основну лінію партії - той ворог демократії.

От і, до мізків кісток демократ Роберт Кеннеді, ще й притому у багатьох поколіннях - примкнув до ворогів демократії

Сатира з часником
  
Подобається "Перець"?
[9 Червня 2024 20:04]

Позаминулого тижня відбувся з'їзд партії лібертаріанців США у Вашингтоні, котрі висували свого кандидата у президенти.

Це такі собі інтелектуальні напів-анархісти, котрі хочуть максимально урізати повноваження буд якої влади і стабільно мають десь 3% відсотки голосів на кожних виборах...

На їх з'їзді виступав Дональд Трамп де і отримав "на горіхи" від аудиторії за свої минулі гріхи під час КОВІДУ.
Пригадали йому і введення безглуздих локдаунів та обмежень, і астрономічні витрати на фармацевтичні компанії, котрі створили вакцини, що кепсько працюють і збільшення державного боргу, тощо.
Коли після Трампа прийшов до влади Байден - от тоді і розпочався справжній медичний фашизм, але Байден не ризикнув завітати на цей з'їзд і думку лібертаріанців про Байдена у вигляді гнилих помідорів ми не побачили.
Висування від лібертаріанців Трамп не очкував, так як можна висунутися тільки від однієї партії, а от на голоси розраховує...

Інша справа з  Робертом Френсісом Кеннеді-молодшим, котрий також завітав на це збіговисько. 
На відміну від лібертаріанців, котрі мають гарантоване представництво у кожному штаті, Роберт має прикласти багато зусиль, щоб зібрати підписи у кожному штаті на підтримку свого кандидатства у президенти. Якби лібертаріанці висунули його своїм кандидатом то він би дуже легко вирішив свою проблему з реєстрацією, але ...

Хоч і класичний, але доволі лівий демократ Роберт Кеннеді з тріском провалився на голосуванні при висуванні кандидатів від лібертаріанців.
Як то кажуть пролетів Кенеді як фанера над Вашингтоном і врешті решт висунутим кандидатом став широко відомий у вузькому колі якісь справжній лібертаріанець.

Сатира з часником
  
[24 Травня 2024 05:53]

Роберт Френсіс Кеннеді-молодший, племінник вбитого президента США Джона Кеннеді, популярний серед демократів кандидат у президенти.
Він був повністю проігнорований демократичною партією, не включений у праймериз демократів, Байден відмовився з ним дебатувати.
Роберт вважається, серед еліти демократів любителем теорії змов, доволі лівий у своїх поглядах, але більш традиційний демократ ніж радикально лівий Джо. Він максимально не допускається до ефірів демократичних ЗМІ.
Не дивлячись на те що він, згідно до опитувань набирає 10%+ голосів і навіть більше, адміністрація Байдена не надає йому державну охорону котру за звичай надають кандидатам у президенти з таким рейтингом.
Ба більше того - Байден та еліти демократів відверто його ненавидять за те, що він потенційно відбирає частину голосів у Джо і навіть вигнали Роберта з демократичної партії.
Він мусить йти на вибори  як незалежний кандидат

Сатира з часником
  

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"