Демократи в США побоюються, що іранська любов до свободи може поширитися на Америку
З огляду на те, що падіння режиму Аятоли виглядає неминучим, відомі демократи висловили побоювання, що небезпечне іранське прагнення до свободи може потенційно поширитися на Сполучені Штати.
Лідери Демократичної партії наголосили, що бажання бути вільним від гноблення може становити серйозну загрозу для американського способу життя, і закликали всіх ігнорувати те, що відбувається в Ірані, щоб запобігти цьому тут.
«Такий тип мислення заразний», — сказав лідер меншості в Сенаті Чак Шумер. «Я плакав, коли ввімкнув новини і побачив, що відбувається в Тегерані. Це лякає. Я боюся, що щось подібне станеться тут, у нашій країні. Це прагнення до свободи та незалежності може справді зруйнувати все, над чим Демократична партія так наполегливо працювала так довго, щоб побудувати в Америці».