Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 3 Липня 2024

[2024-07-03 08:42]

"Фейкові" відео про Джо Байдена

Майже з перших місяців президенства Байдена, в соцмережах та нечисленних опозиційних ЗМІ показували відео котрі демонстрували що з Джо, м'яко кажучи, не все гаразд.
Він періодично на камеру: завмирає, падає зі сходинок та велосипедів, вітається з пустим місцем, белькоче щось незрозуміле, читає з телесуфлера все підряд, блукає на міжнародних зустрічах та не може знайти вихід зі сцен, тощо.
Спеціальний прокурор після отримання свідчень про зберігання секретних документів - прямо визнав що Байден непідсудний через свій слабкий ментальний стан.
З кожним місяцем Джо виглядає все біль жалюгідно і здавалося, що ще тут можна сказати.

Але, вся ця інформація максимально цензурувалася та приховувалася лівими мейнстрим ЗМІ та ідеологічно близькими до них блогерами та "експертами". Вони просто не помічали та відповідно не показували ці всі відео.
Якщо ви на протязі цих, майже 4-х років споживали "продукцію" мейнстрим ЗМІ, то у вашій уяві  Джо був активний, зосереджений та спритний, молодий як ніколи.

І ось за декілька тижнів до дебатів ручні цуценята Джо перейшли в атаку - вони заявили що всі ті відео де Джо блукає, белькоче та втрачає зв'язок з реальністю публічно - це все дешеві фейки, підробки та дезінформація від республіканців.

І треба було щоб так сталося, що на дебатах Джо взяв та і продемонстрував свій кепський ментальний стан у всій красі.

Після цього у лівих ЗМІ та демократів сталася істерика та паніка. "Король виявився голим" - то б то Джо непридатним для президенства. Що тепер робити?
Все те, що вони старанно приховували на протязі 4-х років про стан Джо - вилізло назовні.
Найбільшою ганьбою для ЗМІ виявилася саме операція - "дешеві фейки". В прямому ефірі було доведено брехливість та непорядність ЗМІ - тими ж самими ЗМІ.

Саме смішне, що для тих хто отримує інформацію з різних об'єктивних джерел та не дає промивати собі мозок лівою пропагандою - ці дебати не показали нічого нового про Джо взагалі.

Отже, оговтавшись після дебатів та отримавши підтримку Джо від самого Барака Хусейна Обами, ліві ЗМІ заспівали нову пісню для прикриття катастрофи - а з ким не буває, ну старий він і не може виступати як треба, ну то й що, а от Трамп теж майже такого віку, вони обидва старі, Трамп брехун, тощо ...

Просто дивовижно, як ці всі журналісти зневажають свою аудиторію, впевнені що у людей пам'ять як у метеликів і деменція як у Байдена і на протязі кількох тижнів можуть декілька разів перевзутися на бігу, брехати та сцяти в очі людям так нахабно і цинічно...

Пропонуємо підбірку карикатур на цю тему...


Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"