Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Новини сайту 2 Червня 2024

[2024-06-02 23:33]

Шановні Пані та Панове!

У зв'язку з тим що редакція часопису "Перець весела республіка" заборонила публікацію своїх нових випусків на сторінках сайту www.perets.org.ua і де-факто порушила умови співпраці ще у лютому цього року, то з сайтом відбуваються наступні зміни:

  • Сайт остаточно припинив співробітництво з редакцією "Перець весела республіка" і перестає бути офіційним сайтом цього видання. Відповідні корективи будуть внесені на сторінках сайту, в назві, тощо.
  • Окрім нових випусків Перця веселої Республіки "йдуть у архів" "Правда з Перцем", "Літературний друшляк", "Виставком" та "Перчани і світ гумору". Решта, незалежних від редакції розділів будуть обновлятися помірі можливостей адміністрації та наявності відповідних матеріалів.
  • Адміністрація сайту продовжить підтримувати архів, шукати, викупляти, обробляти та публікувати класичні випуски старого Перцю, Бібліотеки Перцю та різноманітних матеріалів пов'язаних з "Перцем" та історією "Перцю". Наша реалістична мета опублікувати 99%+ матеріалів старого Перцю та Бібліотеки Перцю в архіві і фантастична мрія зібрати 100%. Сподіваємося що в нас це вийде.
  • Також буде продовжена робота що до пошуку, купівлі, обробці та публікації інших сатиричних та гумористичних видань пов'язаних з Українською сатирою.
  • Розділ карикатури буде продовжувати вас тішити карикатурами минулих часів
  • "Сатира з часником" по мірі можливостей редакції цього розділу буде продовжувати публікувати актуальну сатиру

Шановні Патрони!

Якщо ви згодні продовжувати підтримувати  www.perets.org.ua в оновленому форматі ми будемо щиро вдячні вашій підтримці.

Нам потрібна ваша допомога для подальшої розбудови та підтримки www.perets.org.ua.

Якщо для вас є критичним те, що сайт більше не є офіційним представництвом "Перець Весела республіка" то ми з розумінням поставимося до вашого вибору відмовитися від підтримки проекту!

Дакуємо за вашу підтримку!!

P.S.

Як так сталося що "Перець Весела Республіка" більше не публікується на сторінках сайту www.perets.org.ua можна прочитати за ось цим посиланням 


 Copyright © 1922-2024 "Перець"