Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 1 Травня 2024

[2024-05-01 20:32]

Прийшовши до влади у 2021 році президент Джо Байден, відомий ще як  Big Guy 10%* насрав де тільки зміг.
Перший хто отримав велику шкоду від дідуся Джо - економіка США.

  • З першого дня свого президенства заборонив видобуток нафти та газу на федеральних землях, що спричинило різке зростання цін на пальне та енергоносії в США та у світі. Цього року на додачу ще й заборонив продавати скраплений газ до Європи. Звісно Росія та Іран у захваті від таких дій - вони отримують величезні надприбутки від такої політики. Росія завдяки Байдену отримує великі гроша на війну з Україною, а Іран на спонсорство терористів та виробництво зброї і розвинення програми ядерної зброї.
  • Необґрунтовано довго тримав ковідні обмеження що сповільнило відновлення економіки
  • Увімкнув друкарський верстат долара що привело до нечуваної для Америки інфляції, котра досягала до 9%  на місяць та продовжує залишатися на високому рівні ( минулі десятиліття інфляція трималася у середньому на рівні 2%)

Все це призводить до небувалого збільшення вартості життя для населення Америки.
Адміністрація Байдена зганьбившись по повній з такою економічно політикою, тим не менш вирішила діяти від протилежного.
Вони зробили вигляд що це не "баг",  а "фіча", пишаються своєю "прогресивною економічною політикою", ба більше назвали її Байденомікою намагаючись увести в оману населення історичним аналогом з Рейгономікою, коли президент Рейган провів вдалі економічні реформи котрі отримали відповідну назву.

---------
*10% - це натяк на те що згідно до переписки сина Джо, Хантера, татусь Джо фігурував там як Big guy  та вимагав на свою користь 10% відсотків з оборуток сина

Сатира з часником

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"