"Щонайменше 25 пацієнтів аборигенів втекли з лікарні в Конго під час карантину через спалах Еболи.
За даними агентства, родичі пацієнтів кілька разів нападали на лікарню в провінції Ітурі, зокрема через заборону забрати тіла померлих та тверджень, що хвороба є обманом."
От шаман би і вилікував і тіла віддав би, а ця медицина створена білими колоніалістами - і справді шахрайство.
Ви тільки подумайте "Демократична Республіка Конго" - вона, як морська свинка... і не демократична і не республіка
Як це варварство набридло зі своїми вірусами…