- Куме, а чому Ребров дав на заставу Єрмака гроші, та ще й найбільшу суму надану від фізичної особи?
- Це куме тому, що Динамівців, ще за часів Медведчука, при Кучмі, натренували грати на боці голови адміністрації президента - от він і рефлекторно "віддав пас" Єрмаку.