Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 16 Травня 2026

[2026-05-16 18:57]

Через війну США та Ірану, котра призвела до блокування Ормузької протоки, світ споживає палива на цілих 5%! відсотків менше ніж до війни.
Завдяки блокаді Куби - там викиди в атмосферу вуглекислого газу - взагалі прямують до нуля!!!
Острів комуняцької "свободи", як тільки може, переходить на сонячні батареї.
Ще донедавна, ліві та зелені верещали що треба негайно скоротити використання викопного палива котре є джерелом вуглекислого газу.
І от коли Трамп, своїми діями, реально скоротив споживання вуглецевого палива - ліві та ліво-зелені ніби до рота води набрали.
Роблять вигляд, що взагалі нічого не відбувається стосовно їхньої улюбленої лякалки - МИ ВСІ ЗАВТРА ПОМРЕМО.
Хоч би подякували Дональду за таку ефективну боротьбу за збереження планети...
Ні, дулю йому з маком - ненавидять ще більше...

Сатира з часником

 Copyright © 2021-2026 "Перець - гумор і сатира"