Маразм стає більш потужним з кожним днем...
У ході судових слухань стало відомо, що під час перебування на посаді голови офісу президента України Єрмак спілкувався з жінкою, яка була записана у нього як «Вероніка Феншуй Офіс». Журналісти вже з'ясували, що під цим псевдонімом ховається 51-річна ворожка Вероніка Даниленко.
За даними слідства, Єрмак регулярно надсилав їй дати народження кандидатів на ключові державні пости «для перевірки». За порадами ворожки Єрмак приймав рішення про призначення в Офіс президента, Міністерство охорони здоров'я, а також погоджував із нею кандидатуру свого заступника Олега Татарова! Прокурор також зачитала фрагменти листування, в яких Єрмак обговорював із ворожкою стратегію протидії антикорупційним органам та незалежним ЗМІ. У листуванні Єрмак заявляв ворожці, що заради захисту своїх позицій «готовий на все».
Раніше можна було припускати, що Єрмак просто товстопикий нахабний корупціонер – але відносно раціональний, а він виявився просто забобонним недоумком.
Що має бути в голові замість мізків у дорослого чоловіка у 21 столітті, щоб звертатися за діловими та державними порадами до аферистки баби-шарлатанки?!
І чому ворожка не попередила свого клієнта про арешт?
Її клієнта затримали – та ще й зробили посміховиськом.