Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 18 Березня 2024

[2024-03-18 18:29]

На протязі декількох останніх тижнів з літаками Боїнг траплялися непоодинокі випадки, коли навіть у відносно нових літаків відвалювалися різні частини.

Найбільш гучний випадок стався коли відвалилася панель літака Alaska Airlines, де в інших модифікаціях цієї моделі 737 MAX встановлюють аварійні двері. 
Пасажири налякалися, ні хто сильно не постраждав крім айфона котрий вилетів  у діру, але кажуть що його знайшли, ба навіть в робочому стані...

Одна з проведених інспекцій інших літаків цієї моделі показала що панелі були погано прикручені виробником та навіть знайшли гайки, що відвалилися.

Як з'ясували ЗМІ, керівництво компанії Боїнг, останні декілька років найвищім своїм пріоритетом встановило політику DEI -  "Різноманітність, справедливість та інклюзивність".
Це сучасна, дуже популярна в корпораціях, "прогресивна" ліва політика, коли при приймані на роботу чи підвищені на посаду, в першу чергу надається перевага кандидатам згідно до кольору шкіри, статі, сексуальної орієнтації та гендерності, а не їх професійним якостям. 
Мета DEI збільшити серед робітників компаній відсоток жінок, людей нетрадиційних сексуальних орієнтацій та різноманітність рас. Відповідно, найбільш небажані кандидати на позиції та підвищення - білі гетеросексуальні чоловіки. В каліфорнії для вищого керівництва великих корпорацій було введено закон, котрий вказує квоти на мінімальний відсоток трансгендерів, жінок, чорношкірих, тощо. 

Інформатор, котрий повідомив ЗМІ деталі стану речей в корпорації Боїнг, вказуючи на причини погіршення якості літаків, довго не прожив після того як відкрив рота і зненацька покінчив життя самогубством.

Отже представляємо до вашої уваги підбірку карикатур на тему літаків від компанії Боїнг.


Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"