Багато хто вже давно мав підозру, що збитковий український футбол це іграшка олігархів, основне призначення якої - легалізація та відмивання брудних грошей.
Але, щоб ось так от відкрито, колишній головний тренер збірної України, не стидаючись, білими грошима вносив заставу за другу в країні особу, після ворожки звісно?
Рішуче відмовляюся вірити в таку огидну реальність!