Починаючи ще з перших місяців президентства Барака Хусейна Обами, ліваки припинили називати різдвяні свята - різдвяними, коли вітають та і взагалі.
Вони просто вітають зі святами і називають - свято.
А новому меру Нью-Йорка Зохрану Мамдані, расисту, соціалісту та ісламісту - сам аллах велів не вимовляти "різдвяні свята"