Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 13 Червня 2024

[2024-06-13 18:19]

Цього тижня справжній подвиг спромоглися зробити російські морячки.

"Потужна" флотилія у складі фрегата «Адмірал Горшков» та атомного підводного човна «Казань» у супроводі буксира та паливного судна прибули на Кубу з п’ятиденним візитом!!!

От таки взяли і майже показали "кузькіну матір" піндосам!
Налякали всіх в Америці до всрачки.
Рімейк карибської кризи 1962 року не вийшов в "повному обсязі" бо флагман на-російського флоту, знаменитий, єдиний на весь "могучій" флот авіаносець "Кузя", котрий судячи з того як він димить - працює на дровах, досі перебуває на капітальному ремонті - мабуть димохід ні як не можуть прочистити.
Хоча може це його щастя... скорші за все він би затонув десь не допливши до середини атлантичного океану і жоден буксир йому не допоміг би ...
Отже маємо замість рімейку 1962 року щось на кшталт сучасних російських рімейків старих радянських фільмів... хто бачив хоч один такий рімейк - вже побіг блювати ... звиняйте що нагадали про ті рімейки та і оригінальне сов'єцьке лайно ...

Головний подвиг морячків полягає в тому, що "руСССкие героі" таки переплили Атлантику і .. не потонули!

Прочитавши новину, в когось уважного виникло запитання - на біса їм треба було тягнути з собою буксир?

"Високорозвинена" країна Куба, в котрій комунізм переміг не тільки здоровий глузд а і час, здебільшого завдяки Обамі котрий свого часу зняв санкції, Китаю та Росії, котрі досі підтримують фінансово на плаву цей привид комунізму, більше не має жодного буксиру у своєму флоті?
Чи може буксир був потрібен щоб доплисти до куби?
Який саме корабель і яку частину шляху буксир тягнув через Атлантику, фрегата чи підводний човен, чи обох разом ЗМІ нам не повідомили.

З політичної точки зору користь очевидна - по перше підбадьорити своє бидло і по друге після цього приголомшливого походу партнери Путіна, демократи і Байден разом зі своїми ЗМІ, зможуть ще більше лякати населення Америки ядерним кийком російського страшного ведмедя та малювати нові червоні лінії для себе стосовно передачі Україні зброї. Республіканці теж не будуть пасти задніх - радикально праві ізоляціоністи заволають, що треба забути про ту Україну з Європою і послати їх всіх до бісової матері,  решта буде вимагати надати ще більше зброї.

Російські морячки, непогано проведуть час, зможуть насолоджуватися чудовим карибським кліматом, "чай не сибирские морозьі", та безпекою перебування на іншому боці світу, бо на Кубі їх точно не дістануть Українські морські дрони, принаймні поки, а більше ніхто їх чіпати там і не буде ...
Також потішать себе відчуттям своєї величі та заможності, бо зможуть за рулон туалетного паперу чи пачку галетного печива зняти будяку повію в Гавані.
Туалетний папір вони звісно вкрадуть з гальюнів своїх кораблів, якщо він там звісно колись був до цього, і на зворотному шляху будуть підтирати сраки пальцями матюкаючи ненависних піндосів, бо паперові газети замінили електронними через винаходи клятих "америкосів" і газету "Правда" більше не друкують на папері, а сраку підтирати смарт-фоном незручно...

Відчути себе заможним в комуністичній Кубі дуже легко, навіть якщо ти з Сибіру.
Це країна, де досі населення отримує харчі за картками ( не кредитними) та сосиски з ковбасою раз на місяць за державними цінами простоявши довжелезні черги. В країні де полиці магазинів порожні як у СРСР у 80-х і де автомобіль велика розкіш, і де багато ностальгії по радянським часам доступно наживо.

Подорож "к родньім берегам северного ледовітого" - буде черговим подвигом.
Якщо хтось таки не допливе то втрати спишуть на "матушку природу", англосаксів чи клятих хохлів...

Сатира з часником

 Copyright © 2021-2024 "Перець - гумор і сатира"