Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 6 Червня 2024

[2024-06-06 17:10]

У зв'язку з тим що, питання відкритого південного кордону США є одним з найболючіших для виборців, то врешті решт президент Байден, котрий у перший же день свого президенства і створив цю проблему відкривши кордон, зробив видимість, що він щось робить для вирішення проблеми.

Він 3 роки брехав що нічого не може зробити стосовно створеної ним проблеми.
Коли республіканці запропонували прийняти закон для вирішення проблеми кордону, у відповідь демократи намагалися просунути свій закон, котрий би зробив кордон відкритим постійно вже на законодавчому рівні, ще й знущально назвали цей закон про безпеку кордону.
Демократи намагалися прив'язати закон про кордон до закону про допомогу Україні. В решті решт це все провалилося.

Кордон залишився відкритим, а вибори насуваються і за різними оцінками до країни прибуло нелегально за роки президенства Байдена від 10 до 16 мільйони нелегалів. Треба ж щось робити з цим. Електорат не в захваті...

Навіщо відкритий кордон демократам - Байден запускає до країни класово близьку до ліваків публіку і за оцінками експертів мінімум 80% нелегалів ставши громадянами будуть електоратом демократів. Крім того демократи роблять все щоб нелегали мали змогу голосувати на виборах. У низці демократичних штатів вже прийняті такі закони, що можна зареєструватися та проголосувати і ніякої перевірки вашого громадянства зроблено не буде...

Отже Байден нічого не буде робити для закриття кордону від проникнення нелегалів - не для того він відкривав кордон щоб потім його закривати. Виданий ним наразі президентський указ як і очікувалося щоб замилити очі виборцям.
Врешті решт ліві ЗМІ зможуть брехати що Байден піклується про безпеку кордону 


Сатира з часником
Сатира з часником
Сатира з часником

 Copyright © 1922-2024 "Перець"