Журнал Перець
ГУМОР І САТИРА

Сатира з часником 23 Квітня 2024

[2024-04-23 21:48]

У демократичному світі політики намагаються сподобатися своїм виборцям, маніпулюють почуттями, дурять, обіцяють обіцянки-ця-ця-цянки, а інколи займаються навіть підкупом, хто дрібним,  а хто і масштабним. 

От наприклад кандидат у президенти Дональд Трамп на зустрічі зі своїми виборцями купував їм обіди... Навряд чи у заможній країні він може розраховувати на те, що купивши обід поліціянтам та пожежника котрі прийшли його підтримувати, Трамп перетягне їх на свій бік, вони і так на його боці і він просто робить людям приємно...  

Джо Байден на дрібниці, тим більш свої гроші не  марнує. 
Він усе життя прожив за рахунок платників податків, та як з'ясувалося нещодавно, багато років за рахунок свого "талановитого" сина Хантера котрий так вдало "працював" на ринку газу України та отримував нечувані суми інвестицій від китайців.
Отже обіцяє списати студененькі борги своїх виборців ... звісно не всі і не всім ... але деталі ні хто не каже ... головне що б голосувала молодь за доброго дідуся Джо... 
Дідусь Джо "щедрий" не своїми грошима ... списати борги студентів він планує за рахунок ... усіх платників податків країни.
У світі, де вся вища освіта за гроші, кожен сам вирішує потрібна йому та освіта чи ні.
Це ваш вибір, ваша інвестиція у майбутнє та відповідно ваш прибуток у разі вдалого вибору професії та вашої праці чи збитки у протилежному випадку.

За когось платять батьки, хтось бере у борг і має відробити ті гроші сам.
Виникає питання: чому ті хто виплатив за свою вищу освіту, своїх дітей, чи заробляють на життя взагалі не отримавши вищу освіту, мають  платити за тих хто нахапався боргів, непогано провів 4 роки у коледжі та отримав освіту бакалавра котра нікому не потрібна чи  приносить такі мізерні гроші що боржник не здатен їх  сплатити на протязі десятиліть. 
Чому непогано провели 4 роки - тому що більшість тих "бідолаг" з боргами отримали нікому непотрібну гуманітарну освіту, на кшталт спеціалістів з лесбійках танців, гендерної рівності, боротьби з расовою нерівністю, вивчення особливостей сексуальної орієнтації пінгвінів та чисельні різновиди соціальних робітників. Щоб отримати таку освіту, багато розуму не треба, напружуватися теж особливо не доводиться (це вам не вища математика, фізика, біологія, хімія чи навіть право), але й необхідність у таких "спеціалістах" не дуже велика.
Є обмежна кількість позицій на ці спеціальності у різних фондах та державних установах, а решта іде працювати офіціантами, барменами та прибиральниками з "вищою освітою". 
Але це дуже цінні кадри для соціалістів, цим людям на все життя промили мозок різноманітними лівими наративами і при тому ще й зробили боржниками без можливості мати гідне життя.
Чи справедливо це? Чи є в цьому користь суспільству та державі - стимулювати безвідповідальну поведінку людей?

Відповідь очевидна, звісно ні але ж чхати Джо на все, йому потрібні голоси і як справжній соціаліст, наче рідний брат Шарикова, він пропонує  "взяти все і поділити". Експропріювати у тих, хто зробив правильний вибір і тяжко та наполегливо працював і надати тим, хто займався різноманітною маячнею ... і отримати додаткову частку голосів... 

 

Сатира з часником

 Copyright © 1922-2024 "Перець"