Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Про автора

Андрос Ніна Іванівна

Жанр: Сатирик
Народження: 19 Травня 1935
Андрос Ніна

Справжнє ім'я - Королюк Ніна Іванівна.

Письменниця, музикознавець, професор кафедри хорового диригування Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, дійсний член Академії Російської словесності, кандидат мистецтвознавства. Закінчила Дитячу музичну школу № 1 ім. Л.Бетховена в 1950 році (фортепіано, клас викладача І.М.Латман, сольний спів, клас викладача М.В.Тафт).

Після закінчення Харківської консерваторії в 1957 році (кл. диригування З.Д.Заграничного), Н.І.Королюк викладала у Харківському педагогічному інституті, Харківському інституті мистецтв, Київській консерваторії. З 1991 року живе за кордоном. Читає лекції з історії хорової музики в університетах Канади, Швеції, США та Іспанії.

Автор більш ніж 50 наукових робіт, в тому числі монографій про втілення поезії Т.Г.Шевченка в музиці, навчальних посібників і хрестоматій для середніх спеціальних і вищих музичних навчальних закладів. Автор літературних творів, виданих російською, українською, латиською мовами. Серед них — казково-фантастична трилогія "Чарівна скрипка майстра".


 Copyright © 1922-2024 "Перець"