В Ірані знизили мінімальний призовний вік - тепер КВІР вербує 12-річних дітей для патрулювання вулиць.
І це поки що жоден американський солдат не перейшов кордон Ірану, поки фанатики борються лише з адекватною частиною власного населення.
Що буде далі?
Ліві допомагаю класово близьким бандитам:
Deutsche Bahn скасувала обов'язкову перевірку квитків у «агресивних пасажирів» після вбивства кондуктора пасажиром, у якого не було квитка. 2 лютого Серкана Ч. було жорстоко вбито мігрантом під час виконання своєї роботи.
У відповідь на те, що сталося, міністр транспорту ФРН Патрік Шнідер запропонував скасувати перевірку документів у пасажирів громадського транспорту. У свою чергу, Deutsche Bahn розпочала реалізацію пакету подібних заходів.
З 1 березня співробітники основного залізничного оператора Німеччини зупинятимуть лише тих пасажирів без квитків, які не можуть зашкодити співробітникам. Аналогічний підхід вже використовується в супермаркетах Edeka, де присікаються крадіжки тільки з боку осіб, які не виявляють насильства, але не присікаються дії грабіжників, які громлять магазини, багато з яких є мігрантами з глобального півдня.
Виходить, що закон та оплата послуг та товарів – тільки для чесних та законослухняних, а для тварюк, дикунів, злодіїв – офіційно вже немає законів та оплати.
Згідно до повідомлень ЗМІ: Нещодавно мер міста Нью-Йорк Зоран Мамдані, провів іфтар (вечірній прийом їдла під час рамадан) у в'язниці Райкерс Айленд.
Молився разом із ув'язненими злочинцями ісламістами (у тому числі з убивцями та ґвалтівниками), та розговлявся з ними після посту.
Після цього він сказав, що це був один з найбільш важливих вечорів його мерства.
Ну, що тут скажеш. Що там могло бути такого важливого? Може складали плани - як вони будуть грабувати та вбивати невірних?
Провів вечерю серед класово і духовно близьких братів... справжній соціаліст
Марк Цукерберг вирішив залишити Каліфорнію через податок на мільярдерів.
5 років тому цей лівак із дружиною пожертвував майже мільйон доларів, щоб урятувати ультралівого губернатора штату від відставки. Але ліві прийшли за ним.
Цукерберг купує нерухомість на острові Індіан-Крік, відомому як «бункер мільярдерів». За повідомленнями ЗМІ, Цукерберг із сім'єю планує перебратися туди до квітня.
У Каліфорнії, де мешкає підприємець, наростає рух за введення одноразового податку на надбагатих, через який Цукерберг може втратити до 11 мільярдів!
У 2021 році жителі штату, незадоволені наслідками карантинного фашизму ліваків розпочали процедуру відкликання губернатора та зібрали необхідну кількість підписів для ініціації голосування за відставку Гевіна Ньюсома.
Після цього дружина Цукерберга пожертвувала 750 тисяч доларів на кампанію на підтримку Ньюсома. Сам Цукерберг додав ще 100 тисяч. Загалом прихильники Ньюсома витратили понад 100 мільйонів доларів на агітацію проти відставки губернатора та за підсумком виграли голосування.
Все за класикою - капіталіст сам дає гроші на мотузку, на якій його повісять ліваки
22 лютого 2026 мексиканські спецпідрозділи ліквідували Немесіо Осегеру Сервантеса. Він був лідером картелю CJNG (Jalisco New Generation Cartel) — одного з найпотужніших і найжорстокіших наркокартелів світу. Це найсерйозніший удар по наркокартелях Мексики за багато років.
Це була військова спецоперація мексиканської армії, проведена за підтримки розвідданих США. Але сам картель не знищений і може продовжити діяльність через свою структуру і наступників.
«Туристам в ОАЕ загрожують депортація чи в'язниця за знімання ракетних атак та репост таких відео». За розповсюдження такого контенту передбачено штраф до $54 тис., а самі знімання можуть кваліфікуватися як кібер-злочин, який «сіє паніку». Звинувачення вже пред'явлено 20 людям, зокрема 60-річному британському туристу, у якого знайшли відео іранського ракетного удару по Дубаї.
ЗМІ повідомили:
Три американські винищувачі F-15E Strike Eagles, що брали участь в операції проти Ірану, були помилково збиті засобами ППО Кувейту в результаті «очевидного інциденту дружнього вогню».
Це ще раз доводить, що арабам не можна довіряти ніякої зброї складнішої за автомат АК-47
Президент Франції Емманюель Макрон назвав небезпечною ескалацією початок війни США та Ізраїлю проти Ірану, та повідомив, що ініціює засідання Ради безпеки ООН.
"Ескалація становить небезпеку для всіх. Вона має зупинитися. Іранський режим має зрозуміти, що у нього немає іншого варіанту, крім як йти на доброчесні переговори, щоб покласти край його ядерній та балістичній програмі та дестабілізаційній діяльності у регіоні"
Іранський режим, як і москалі розуміють тільки силу. Хоч якийсь мізерний зв'язок з реальністю вони починають мати коли отримають добряче по голові.
Судячи зі всього Макрон з цієї ж породи.
Мабуть, давно йому дружина добряче пику не товкла.
Час знову отримати профілактичний масаж між очей від коханої, Емманюель!
- Яка різниця між Головою ЄС Урсулою фон дер Ляєн та фрау Меркель?
- Меркель наповнила Європу арабами, а Урсула замінятиме європейців індусами!
З НОВИН – "ЄС підписує «угоду про мобільність», а Індія сприяє «переміщенню студентів, дослідників, сезонних та висококваліфікованих працівників», а також запускає «перше бюро правової допомоги ЄС в Індії» для підтримки індійських талантів, які переїжджають до Європи."
Новини релігії: В індійському селі відзначили закінчення Дівалі битвою коров'ячим гноєм.
Десятки жителів села Гумматапура на півдні Індії кидали один в одного коров'ячий гній під час фестивалю Горехабба — місцевого ритуалу, який знаменує закінчення Дівалі.
Віруючі вважають, що їхнє божество Бірешвара Свамі народилося в коров'ячому гною, який багато індуїстів вважають священним і таким що очищає.
Якщо ви не вірите в їхній гній, то ви для них атеїсти та безбожники.
Поліція Німеччини проводить профілактику ксенофобі серед літніх білих жінок.
Вони перевіряють жінок на наявність предметів самооборони (ножа, газового балончика або вогнепальної зброї), щоб не дай боже вони не могли захистити себе або близьких від нападу ісламістів.
У багатьох європейських країнах є вже окрема стаття за розпалювання ісламофобії.
- «Зніми цю хрінь!»
Міністр охорони здоров'я Індії Нітіш Кумар, який прибув до Делі для нагородження медичних працівників, зірвав нікаб з ісламістки, назвавши його "хрінью".
Церемонію вручення грамот довелося перенести…
Індії захоплення ісламістами не загрожує ... знають як треба з фанатиками поводитися...
ЗМІ: Колишні підрядники Meta стверджують, що співробітники компанії могли читати чати WhatsApp, незважаючи на заяви про шифрування.
Наразі американські чиновники розслідують, чи є повідомлення справді приватними. Міністерство торгівлі та скарга інформатора SEC від 2024 року зараз розглядають ці звинувачення.
У німецькому бундестазі зажадали перейменувати вулиці Леніна, що залишилися в Німеччині.
У деяких містах влада проти. Уповноважена бундестагу у справах жертв диктатури Соціалістичної єдиної партії Німеччини (СЄПН) Евелін Цупке закликала владу міст у колишній НДР перейменувати вулиці, названі на честь політиків, пов'язаних із Радянським Союзом.
"Через 35 років після об'єднання Німеччини жодна вулиця не повинна бути названа на честь Леніна, Отто Гротеволя чи Вільгельма Піка. Назва вулиці – це данина поваги від нашого сучасного демократичного суспільства. Однак ці люди уособлюють страждання тисяч жертв", - повідомила Цупке.
Це все правильно, прибрати комуняк з назв вулиць мали ще 35 років тому.
От тільки цікаво, ... а на кого будуть перейменовувати? Як у Американському штаті Мічиган на честь ісламських терористів?
Через мізерне фінансування безкоштовні гумові нацюцюрники, призначені для спортсменів, закінчилися в Олімпійському селі Зимових Ігор у Кортіна-д'Ампеццо за три дні.
Для учасників виділено лише 10 тисяч презервативів.
На літніх Олімпійських іграх у Парижі два роки тому їх знадобилося 300 тисяч.
«Забагато білих людей»: Велика Британія обіцяє зробити сільську Британію більш «різноманітною»
Лівакам не подобається той факт, що у сільській місцевості та маленьких містечка Британії більшість населення мерзенно білі.
Конче потрібно туди навести арабів, азіатів та африканців.
У 2026 році на московії очікується приїзд не менше 40 тис. трудових мігрантів з Індії.
"Спецпредставник президента кацапів у зв'язках з міжнародними організаціями у сфері сталого розвитку Борис Тітов зазначив, що Індія здатна допомогти москалям закрити дефіцит трудових ресурсів. За його словами, на московії виявляють зростаючий інтерес до індійських фахівців. Якщо у 2022 році було видано близько 8 тис. дозволів на роботу індійцям, то у 2023-му ця цифра перевищила 14 тис., у 2024 році — 36 тис. На 2025 рік урядова квота для візових країн встановлена на рівні майже 235 тис. місць, з яких близько 30%, – 71,8 тис. – зарезервовані для робітників з Індії."
Zетники, як там будівництво руСССького світу? Іде повним ходом? Ну, молодці! Харі Крішна!
Згідно до повідомлень соросятських ЗМІ: У Раді сталося масове харчове захворювання депутатів
"Мова йде про десятки заражених депутатів. Ймовірно від 10 до 30 нардепів. У більшості схожі симптоми: висока температура, втрата сил, кишкові розлади і діарея. Частина співрозмовників припускають, що могли отруїтися в депутатській їдальні. Хоча не всі інфіковані їли там."
"Через раптове захворювання парламент не зміг зібратися на засідання 12 лютого."
Отже захворіло 30 депутатів з теоретично наявних 393 і кворуму вже немає?
Парламент обісрався і засідання сьогодні не буде ...
«Володіння житлом — це расизм»: новий захисник орендарів мера міста Нью-Йорк Мамдані хоче, щоб власність стала «колективним благом»
«Ми справді ставилися до власності як до індивідуального, а не колективного блага».
У відео Сеа Вівер, член кабінету міністрів адміністрації мера Мамдані, каже, що її метою є покінчити з приватною власністю і що білі люди самі розберуться з наслідками.
Хоч би хтось з електорату ліваків відкрив підручник історії та прочитав що відбувалося у 1918 році на теренах москальської імперії та наступні 70 років з колективною власністю...
P.S.
Звісно, коли власники не білі та ліві - володіння житлом це не расизм.