Школяр, пам'ятай, якщо у твоїй країні при владі ліваки то – одне не обережне слово у психолога і ти… трансгендерна школярка.
Банк Англії вилучить Вінстона Черчилля з банкнот, замінивши його тваринами, обраними комісією, включаючи "відомого спостерігача за птахами"
Вінстон Черчилль колись сказав що іслам може повернути Європу у темні віки і Черчиллю, згідно до повідомлень ЗМІ, врешті решт прилетіло у відповідь.
"Банк Англії підтвердив, що сера Вінстона Черчилля буде вилучено з банкнот і замінено зображеннями дикої природи."
"Центральний банк незабаром запитає громадськість, яких тварин вони хочуть бачити на наступному наборі банкнот номіналом 5, 10, 20 та 50 фунтів стерлінгів, але підтвердив, що герой воєнного часу, прем'єр-міністр, не залишиться."
Сподіваємося, що нові банкноти будуть інклюзивні та містити "нових" класово близьких "європейців", як на цьому мемі.
Британські лейбористи схвалили план «15-хвилинних міст», який зобов’яже водіїв отримувати дозвіл на поїздку до сусіднього району!
У тестовому режимі ця концепція лівацького фашизму вже реалізується в Оксфорді, а надалі пошириться на всю Велику Британію.
Вона передбачає, що все необхідне для життя буде перебувати в у межах досяжності пішим ходом, а для поїздки в іншу частину міста на машині потрібно отримувати спеціальний дозвіл.
Директор Альянсу британських водіїв вже назвала цей план «збоченим» підходом до соціального контролю, порівнявши це з тим, що свого часу робила влада НДР: «У 15-хвилинному місті вам, по суті, доведеться подати заяву на отримання внутрішнього паспорта, щоб поїхати до бабусі».
Місцева влада також буде зобов'язана запроваджувати жорсткі обмеження на паркування, включаючи зменшення їхньої кількості у нових житлових комплексах.
Мішель Обама, дружина Барака Хусейна Обами, в одному з інтерв'ю, поскаржилася, що Америка ще не готова до президента жінки.
Між тим, одне з найбільш вбивчих на сьогодні запитань для ліваків-демократів - "дайте визначення жінки"?
Вони не можуть на це відповісти під камери... бо сучасна лівацька ідеологія це не дозволяє
У ліваків дві крайнощі: коли Трамп бомбить братній терористичний соціал-ісламістській режим в Ірані - то він клятий військовий злочинець і Гітлер, а коли не бомбить то він боягуз TACO.
А якби не розбомбив минулого року і у аятол вже була ядерна бомба - то це все було б через Трампа.
Правда в тому, що найкраще буде для ліваків, та і москалів також - не чіпати класово близьких терористів, хай мають собі ядерну зброю...
Нью-йоркські виборці розчарувалися у соціалісті-ісламісті Мамдані через підвищення податків.
Минулого місяця мер-соціаліст та відкритий посібник терористів представив попередній бюджет на 2027 фінансовий рік обсягом 127 мільярдів доларів. У документі описується дефіцит бюджету у розмірі 5,4 мільярда доларів. Мер запропонував два варіанти вирішення проблеми.
Переважний шлях — підвищення податків на доходи фізичних осіб із заробітком понад 1 мільйон доларів на рік і найбільш прибуткові корпорації (тобто просто пограбувати людей), а також коригування фіскальних відносин зі штатом Нью-Йорк для усунення дисбалансу у розподілі коштів.
Альтернативний варіант, названий мером «останньою мірою», передбачає підвищення ставки податку на нерухомість у місті на 9,5%. Цей захід, за розрахунками, принесе близько 3,7 мільярда доларів. Пропозиція про підвищення податку на нерухомість викликала негативну реакцію навіть серед деяких ліваків («демократів») Нью-Йорка та місцевих жителів. Невдоволені почали проводити акції протесту.
Лівак Мамдані став першим мером Нью-Йорка, який склав присягу на Корані замість Біблії.
Перед виборами він пообіцяв підвищити податки у «білих районах», щоб зробити систему крадіжки грошей мешканців міста «справедливішою».
"Південна Африка є моделлю для Нью-Йорка"
в одній зі своїх промов заявив мер міста Нью-Йорк, ісламіст, соціаліст та расист Мамдані
Ок, давайте сфокусуємо зір на ПАР
Південна Африка:
і, звичайно ж
Безумовно - "Південна Африка є моделлю для Нью-Йорка"
Молоді лівачки у 1979 році тримають фотографію аятоли Хомейні та закликають до сучасної версії інтифади.
Вони тоді перемогли.
У той час жінки в Ірані мали безпрецедентні права, більші за будь-яку іншу країну на Близькому Сході. Вони мали повне виборче право, могли обіймати високі посади, свободу одягу та були присутні в парламенті, судах, міністерствах та дипломатії. Вони були широко освіченими та професійно активними в галузі права, медицини, інженерії, академічних кіл та мистецтва. Щодо громадянських та юридичних прав, вони були рівними, а в деяких випадках і випереджали західних жінок у 1970-х роках.
Однак цього було недостатньо. Вони хотіли революції. Їх спокусили фальшиві обіцянки. Вони хотіли ісламістську фігуру, яка поклялася звільнити пригноблених від гнобителів і створити рай на землі, утопію в Ірані. Ми всі знаємо, чим все закінчилося. Лінчування, виколювання очей, ампутації та масові поховання.
Тепер політики Заходу у прискореному темпі ісламізують свої країни, прагнучи побачити той жах, від якого іранці досі не прокинулися.
Ті, хто не знає історії, приречені її повторювати.
Правда про мітинги «Без королів»
Протести організовані демократами та соросовідсмоктувачами, під назвою "Ні КОРОЛЯМ", нагадують якусь божевільню з хворими на всю голову, але добре проплаченими клоунами.
Ті самі люди, котрі протестували проти арешту Мадуро, на підтримку: Іранських аятол, терористів ХАМАС, вбивць та ґвалтівників нелегалів - непогано заробили минулих вихідних на вулицях великих міст США, вийшовши з відверто ідіотськими гаслами...
І, так, вони ще проти війни з кровожерливим Іранським режимом... з тим режимом, котрий продав москалям шахеди разом з заводами по виробництву та невідомо яку кількість ракет - котрими кацапи тероризують Україну.
НІ неіснуючим королям в США, але ТАК ісламістам, лівацьким та соціалістичним диктаторам і усім класово близьким бандитам.
Середньостатистична істота, яка брала участь у протестах у США "НІ КОРОЛЯМ"
Минулих вихідних по США пройшла хвиля протестів ліваків під гаслом "НІ КОРОЛЯМ"
Протести були організовані різноманітними радикально лівими організаціями ( у наші часи не радикально лівих більше не залишилося) направлені проти президента США Дональда Трампа.
Чому "НІ королям" - не хто не може пояснити.
"Короля" Трампа легко зупиняє будь-який суд, конгрес робить що забажає, і здебільшого не робить те чого хоче президент.
Який він до біса король?
Аргумент про короля, м'яко кажучи слабкий, особливо від тих же самих демократів котрі ще у 2012 році називали королем Барака Хусейна Обаму.
Це того Обаму, котрий подарував Путіну Крим у 2014 році та наполягав на тому, щоб українці не чинили опір на Донбасі...
Ліві допомагаю класово близьким бандитам:
Deutsche Bahn скасувала обов'язкову перевірку квитків у «агресивних пасажирів» після вбивства кондуктора пасажиром, у якого не було квитка. 2 лютого Серкана Ч. було жорстоко вбито мігрантом під час виконання своєї роботи.
У відповідь на те, що сталося, міністр транспорту ФРН Патрік Шнідер запропонував скасувати перевірку документів у пасажирів громадського транспорту. У свою чергу, Deutsche Bahn розпочала реалізацію пакету подібних заходів.
З 1 березня співробітники основного залізничного оператора Німеччини зупинятимуть лише тих пасажирів без квитків, які не можуть зашкодити співробітникам. Аналогічний підхід вже використовується в супермаркетах Edeka, де присікаються крадіжки тільки з боку осіб, які не виявляють насильства, але не присікаються дії грабіжників, які громлять магазини, багато з яких є мігрантами з глобального півдня.
Виходить, що закон та оплата послуг та товарів – тільки для чесних та законослухняних, а для тварюк, дикунів, злодіїв – офіційно вже немає законів та оплати.
Згідно до повідомлень ЗМІ: Нещодавно мер міста Нью-Йорк Зоран Мамдані, провів іфтар (вечірній прийом їдла під час рамадан) у в'язниці Райкерс Айленд.
Молився разом із ув'язненими злочинцями ісламістами (у тому числі з убивцями та ґвалтівниками), та розговлявся з ними після посту.
Після цього він сказав, що це був один з найбільш важливих вечорів його мерства.
Ну, що тут скажеш. Що там могло бути такого важливого? Може складали плани - як вони будуть грабувати та вбивати невірних?
Провів вечерю серед класово і духовно близьких братів... справжній соціаліст
У москалів, ісламістів та ліваків по всьому світу настрій різко покращується, коли вони читають новини про успіхи Ірану у протистоянні зі США та Ізраїлем. Навіть якщо вони розуміють, що це фейк новини...
Будь ласка, називайте ліваків не вибл*дками, а виродками у свої коментарях та листах до редакції.
По перше - коли ви матюкаєтеся то стаєте схожим на москалів.
По друге - це не політкоректно :-).
P.S.
Але чисто з наукової точки зору - так, ліваки-соціалісти не просто виродки, а самі справжні вибл*дки.
Марк Цукерберг вирішив залишити Каліфорнію через податок на мільярдерів.
5 років тому цей лівак із дружиною пожертвував майже мільйон доларів, щоб урятувати ультралівого губернатора штату від відставки. Але ліві прийшли за ним.
Цукерберг купує нерухомість на острові Індіан-Крік, відомому як «бункер мільярдерів». За повідомленнями ЗМІ, Цукерберг із сім'єю планує перебратися туди до квітня.
У Каліфорнії, де мешкає підприємець, наростає рух за введення одноразового податку на надбагатих, через який Цукерберг може втратити до 11 мільярдів!
У 2021 році жителі штату, незадоволені наслідками карантинного фашизму ліваків розпочали процедуру відкликання губернатора та зібрали необхідну кількість підписів для ініціації голосування за відставку Гевіна Ньюсома.
Після цього дружина Цукерберга пожертвувала 750 тисяч доларів на кампанію на підтримку Ньюсома. Сам Цукерберг додав ще 100 тисяч. Загалом прихильники Ньюсома витратили понад 100 мільйонів доларів на агітацію проти відставки губернатора та за підсумком виграли голосування.
Все за класикою - капіталіст сам дає гроші на мотузку, на якій його повісять ліваки
Куба, котра під владою комуняк вже майже 70 років, знаходиться під тиском адміністрації Трампа.
Комуняки можуть існувати тільки на чужі, вкрадені в когось гроші. На Кубі, після приходу до влади комуняк, гроші швидко вкрали й просрали та майже 50 років жили за рахунок допомоги від СРСР.
Після розвалу імперії зла, кубинцям допомагали існувати соціалістична Венесуела та Китай.
Свого часу, ще Барак Хусейн Обама послабив санкції проти Кубинських комуняк намагаючись їх врятувати. Той самий Обама - котрий надав зелене світло Путіну - напасти на Україну у 2014 році. Обама - жива ікона сучасної демократичної партії США.
Наразі Кубинським комунякам ніхто не допомагає і економіка там у вільному падінні в прірву.
Наведена нижче карикатура - яскравий приклад того на чиєму боці лівацькі пропагандисти.
Там зображений злий Трамп, котрий полює на бідолашну перелякану "дівчинку" Кубу.
Куба - котра під владою кривавих злочинців комуняк - це еталон невинної дівчини.
Але ж є недоумки у цьому світі, котрі ніколи не вчили історію і не знають що таке комуняки та ведуться на от таку ось тупу пропаганду.
До речі, ті ж самі пропагандисти співчувають ісламським аятолам...