Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Підтримка створення тематичних рубрик карикатур

Вельмишановні Пані та Панове!

Тематичні рубрики карикатур завжди були одними з найулюбленіших сторінок серед читачів журналу "Перець".

Неперевершені шедеври сатири та гумору, на протязі всієї історії часопису було створено кращими українськими художниками та сатириками на такі теми як:
"Картини з життя первісної людини", "А у нас усі дома", "Про НЛО", "Роботи", "Житіє святих і нечестивих", "Як у казці", "Кримінальні сюжети", тощо...

Тематичні рубрики карикатур

Редакція журналу періодично отримує прохання від читачів відродити публікацію улюблених рубрик карикатур.

Створення якісних тематичних рубрик це велика праця колективу сатириків, карикатуристів та редакторів, які придумують теми/сюжети, та художників/карикатуристів, які втілюють ідеї у життя .
Взятися за такий об'єм роботи, на жаль, безкоштовно ніхто не погодиться.
Відродження рубрик карикатур можливе тільки при допомозі небайдужих читачів часопису.

Редакція часопису надає можливість читачам допомогти відродити їх улюблені рубрики вибравши відповідний рівень підтримки на Патреоні.
Всі кошти які надійдуть від патронів на "Тематичні рубрики карикатур" 100% підуть на створення відповідних рубрик.
За бажанням Патрону на сторінці рубрики буде розміщена подяка (ім'я, псевдонім або назва організації )

Пропонуємо до вашої уваги шляхи підтримки тематичних рубрик карикатур:
 1. Стати патроном нашого проекту на сторінці https://www.patreon.com/perets натиснувши посилання "переглянути всі рівні (10)" (see all 10 levels) та обравши рівень підписки (membership level) "Патрон рубрики карикатур".
  Якщо ви вже є нашим патроном, то ви можете в налаштуваннях підтримки Перця на сайті https://www.patreon.com/perets змінити рівень підписки до "Патрон рубрики карикатур". Якщо ви не маєте можливості кожного місяця підтримувати рубрики карикатур, то після Патронажу того числа рубрик яке ви можете підтримати - ви можете просто змінити рівень підтримки на інший.
  Після того як ви станете патроном рівня (membership level) "Патроном рубрики карикатур" ви можете надіслати на форму контакту сайту назву рубрики, створення якої ви підтримали вказавши у формі той же самий email, як і у вашому акаунті Патреону і колектив видання розпочне роботу над створенням рубрики.
  Увага: якщо у вас є ідея по створенню нової рубрики то ви можете запропонувати її редакції і ми обговоримо з вами сюжет нової рубрики.

 2. Стати патроном нашого проекту на сторінці https://www.patreon.com/perets натиснувши посилання "переглянути всі рівні (10)" (see all 10 levels) та обравши рівень підписки (membership level) "Створення тематичної рубрики карикатур".
  Цей рівень підтримки надає можливість колективно чи поступово підтримати створення рубрик карикатур при менших індивідуальних фінансових видатках.
  Якщо ви вже є нашим патроном, то ви можете в налаштуваннях підтримки Перця на сайті https://www.patreon.com/perets змінити рівень підписки до "Створення тематичної рубрики карикатур".
  Після того як ви станете патроном рівня (membership level) "Створення тематичної рубрики карикатур" ви можете надіслати на форму контакту сайту назву рубрики, створення якої ви б хотіли підтримати вказавши у формі той же самий email, як і у вашому акаунті Патреону
  Як тільки буде зібрана мінімальна сума, необхідна на створення рубрики, то колектив видання розпочне роботу над створенням рубрики.
  Тема наступної рубрики буде визначена демократично: згідно до голосів всіх тих патронів, хто надав фінансову підтримку на створення рубрик та відповідно до рівня підтримки.
  У випадку колективної підтримки рубрики - подяка буде вказана всім Патронам завдяки яким було створено рубрику
 3. Надіслати на форму контакту ідеї тем та сюжетів для створення тематичних рубрик карикатур.


 Copyright © 1922-2023 "Перець"