Журнал Перець
ВЕСЕЛА РЕСПУБЛІКА

Підтримка Журналу Перець

Шановний відвідувач сайту "Перець"!

Журнал Перець існує завдяки підтримці небайдужих до часопису людей.
Все що ви можете прочитати на сайті перцю, будь то свіжі номери чи раритетні матеріали - зібрано завдяки зусиллям авторів, при фінансовій підтримці меценатів та патронів.

Підтримати існування сайту, збільшити кількість авторів, карикатур, публікацій у нових номерах Перців та продовжити розбудову архіву у ваших силах шановний відвідувач сайту!

Якщо вам дійсно подобається те, що робить колектив перцю, якщо вам подобається те, що існує та продовжується розбудова архіву (архів це викуп дуже недешевих раритетів, кропітка робота по обробці старих журналів та книжок, багато місця та постійні витрати на хостинг) - то будь ласка підтримайте "Перець" ;-).

Як можна допомогти Журналу? Це дуже просто:
 • Стати патроном часопису на всесвітньо відомій інтернет-платформі фінансової підтримки творчих проектів patreon.com. (Мінімальний патрон це вартість однієї буханки хлібу чи однієї чашки кави один раз на місяць)
  Кожен хто приєднався до патронів Перцю, дає не тільки матеріальну підтримку проекту, а і дуже велику моральну.
  Своїм вагомим голосом ви продовжуєте життя Перця та підтримуєте його розвиток!
  Більш того, коли новий читач бачить, що більше людей підтримує проект, то скоріше приєднується до нашого патреону. Тому кожний новий патрон це - дуже важливий заклик до інших приєднатися.
  Стати патроном журналу "Перець" можна перейшовши за посиланням https://www.patreon.com/perets
 • Розповісти друзям, знайомим та родичам про "Перець", поділитися у соціальних мережах, на форумах та сайтах посиланнями на www.perets.org.ua
 • Закликати друзів, знайомих та родичів стати нашими патронами на сторінці https://www.patreon.com/perets
 • Бути активним на сайті www.perets.org.ua. Кожній сторінці кожного випуску можна поставити свою оцінку (сподобалося чи ні).
  Для авторів сайту дуже важливо знати які матеріали сучасного та минулого вам більше всього подобаються.
  Ставте вашим улюбленим сторінкам лайки ( а тим, що не сподобалися дизлайки)!
Нагадуємо що всі патрони нашого проекту отримують у подарунок доступ до ексклюзивних сторінок журналу.

Щоб отримати доступ до ексклюзивних сторінок журналу треба стати нашим патроном на https://www.patreon.com/perets та зареєструватися у нас на сайті

Увага: Важливо при реєстрації на сайті використовувати той же самий email який ви використовували на patreon.com при підтримці нашого проекту.

Після того як ви станете нашим патроном, ваш акаунт на сайті, на протязі 72 годин, синхронізується з вашим патроном та автоматично змінить статус вашого акаунту на "Патрон" і таким чином ви отримаєте доступ до ексклюзивних сторінок журналу


 Copyright © 1922-2021 "Перець"