Правда жжет!

Виставка українських художників у Парижі

13 липня в Українському культурному центрі у Парижі буде презентовано проект «Вітання з Києва», у кому візьмуть участь київські художники Юрій Вакуленко та Альберт Фельдман, а також фотограф Сара Атлас. У проекті представлено живописні роботи та фотографії, що розповідають про українську столицю у пейзажному жанрі.

Кожен з учасників проекту має свій унікальний погляд на Київ, тому відвідувачі виставки отримають можливість побачити місто таким як воно є: давнє і сучасне, затишне і яскраве, а часом, навіть — загадкове і містичне.

Поза сумнівом, у Франції знають про Україну та її столицю. Проте, для більшості Україна залишається абстрактним поняттям, одною з країн, які знаходяться на схід від Євросоюзу. Проект має на меті подолати подібну відчуженість, візуалізувати Київ у свідомості європейців. Роботи учасників проекту демонструють Київ  як одну з найцікавіших європейських столиць. А архітектура та атмосфера цього міста має багато схожого зі столицею Франції – Парижем.

Виставковий проект, який пройде в Українському культурному центрі в Парижі буде цікавий багатьом, адже він відбудеться одразу після визначної події в житті нашої країни – впровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС, а також у рік, коли ми відзначаємо 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Францією.

Юрій Вакуленко – відомий київський художник, директор Національного музею «Київська картинна галерея». За останні 25 років його персональні виставки проходили в Україні, Франції, Іспанії, Угорщині та Італії. Роботи були представлені на відомих міжнародних аукціонах McDougals і Phillips.

Альберт Фельдман – ізраїльський та український художник, громадський діяч, ізотерапевт. Член ізраїльської та української національної спілок художників.

Сара Атлас – фотохудожниця з Києва. Автор багатьох персональних виставок. У своїх роботах Сара Атлас досліджує культуру та історію країн світу, соціальні проблеми та загальнолюдські цінності.

 

Детальна інформація:

Олексій Гвоздик

тел. +38063 012 3637

culture.goldameir@gmail.com

 

Добавить комментарий