Правда жжет!

Переворот у Києві?

Міністр внутрішніх справ назвав розмови про силове захоплення влади «дурістю».

Глава МВС Арсен Аваков прокоментував в Facebook чутки про військовий переворот в Києві.

«Розраховую, що розмови про можливий збройний переворот лише дурість, а не привід провести репресії проти добробатів і патріотів, — написав він. -Роздуми стосуються і ідіотів, і дуже розумних».

До цього про військовий переворот в Україні повідомляв в Facebook нардеп Ігор Луценко. За його словами, до нього готуються вже зараз. «Просто ще дати остаточно не призначені. Учасники — уже номіновані, — написав він. — Одночасно кілька озброєних частин сьогодні майже неприкрито декларують своє бажання прийти до влади силовим шляхом».

При цьому він підкреслив, що мова йде про офіційні, формально контрольованих державою загони з важкою бронетехнікою. Вони планують деталі свого приходу до влади, не вельми прикриваючись, зазначив нардеп.

«За цією підготовкою стоять політик найвищого ешелону, в тому числі і з так званої «стратегічної сімки», — повідомив Луценко. — Керівники силових відомств активно розробляють у себе алгоритм дій для збройного встановлення власної влади». Також Луценко описав вірогідний план перевороту.

Добавить комментарий